נטפליקס 2020 סרטים וסדרות לצפייה ישירה

נטפליקס 2020 סרטים וסדרות לצפייה ישירה

שנת 2020 כבר כאן ואנו הכנו עבורכם את רשימת המלצות לצפייה נטפליקס 2020 סרטים וסדרות עם תרגום לעברית מתח פעולה קומדיה והסרטים הכי טובים באינטרנט ועוד לא דברנו על אמזון פריים שעושה את צעדיו הראשונים בישראל. יהיה מעניין .  

המכשף נטפליקס צפייה ישירה

נרגעתם מהסוף של משחקי הכס . אז חכו יש בנטפליקס סדרה מעולה שתחליף אותו. המכשף או The Witcher היא ללא ספק בראש רשימת הסדרות בנטפליקס ישראל הכי מומלצות שאסור לכם לפספס.

נטפליקס 2020 סרטים וסדרות לצפייה ישירה

נטפליקס 2020 סרטים וסדרות לצפייה ישירה

על מה סדרה המכשף בנטפליקס ישראל

גראלט מריוויה הוא בעצם מוטוציה שפעם היה צייד מפלצות. הוא יוצא למסע מרתק בעקבות גורלו. אבל העולם שהוא חי בו סובל מסכסוכים בין החיים בו וגם שם יש פוליטיקה מלוכלכת ובני האדם שימו לב , אתם כבר בטח יודעים  , יכולים להיות הרבה יותר גרועות מסתם מפלצות.

 

האירי נטפליקס לצפייה ישירה עם כתוביות

הוא מועמד לפרס גלובוס הזהב 2020 יחד עם סיפור נישואים של נטפליקס ולצד ג'וקר של האחים וורנר ומי שראה אותו בקולנוע הרוויח עוד זווית של חווית צפייה ( זוכרים תמיד לרכוש כרטיס 1+1 לסינמה ) . לכבוד הפקת הענק הטכנולוגית הזו התאספו כוכבי הקולנוע הגדולים בעולם. אל פאצ'ינו עם רוברט דה נירו ולידם ג'ו פשי בתפקיד ענק . מעין המוסקט שלו לקריירה הקולנועית .

האירי נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

האירי נטפליקס צפייה ישירה תרגום עברית

כל זה מספק לנו סרט מתח שזור בדרמה אישית של 3 שעות וחצי עם כתוביות עברית מעולות בתרגום. בשולי הסרט האירי מוצע פתרון להיעלמותו של ג'וני הופה בארצות הברית.

צפייה ישירה האירי הקישו כאן 

Dracula 2020 צפייה ישירה סדרה חדשה

על מה שאתם צריכים הוא להכניס אותי פנימה . כך מסתיים הטריילר לדרקולה . הפקת מקור חדשה של ענקית הסטרימינג מארצות הברית. הפעם הפקה בריטית שמעניקה זווית אחרת לרוזן הרומני.

ההיסטוריה מספרת לנו על ולאד המשפד ( בשפה הרומנית זה נשמע פחות עדין ) שאי שם בימי הביניים נהג באכזריות נוראית שהקנתה לו דמות ערפדית . בראשית ימי הקולנוע השחקן ההונגרי בֶּלָה לוּגוֹסִי שעצם נקרא בֶּלָה פֶרֶנץ דֶזֵ'ה בְּלָשקוֹ היה הרוזן דרקולה בסרט על זמני משנת 1931 .

עכשיו סדרה חדשה לצפייה ישירה נטפליקס ישראל  ( חודש ראשון חינם , זוכרים ) חוזרת למרקע ומחזירה את הדמות למרכז. למשהו יש אומץ לצפות בזה לבד  ?