אמזון פריים וידאו ישראל תכנים והרשמה 

אמזון פריים וידאו ישראל תכנים והרשמה

לאחר כניסת נטפליקס לשוק סדרות וסרטים לצפייה ישירה וכניסת אמון בעברית היה זה אך טבעי שנקבל גם את אמזון פריים וידאו ישראל תכנים. בכתבה זו נסביר על שירות הסטרימינג של אמזון על הסדרות והסרטים לצפייה ישירה

הרשמה לאמזון פריים ישראל מעמוד זה

אמזון פריים וידאו ישראל תכנים והרשמה amazon prime

אמזון פריים וידאו ישראל תכנים והרשמה amazon prime

כבר לא משלמים 300 שח למנוי

הצרכנות הישראלית מתבגרת. לא בבת אחת אומנם אך הימים שישלמנו על מנוי לסרטים וסדרות משהו כמו 300 שח לחודש כנראה חולפים מהעולם. ספקיות הכבלים והלוויין המוכרות , yes  ו hot  הבינו לאן הולך השוק. הצרכנים כבר לא מוכנים לשלם על ערוצים בשפה לא מובנת מאות שקלים בחודש.

על מה כן הצרכן הישראלי מוכן לשלם ? על סרטים וסדרות עם תרגום לצפייה ישירה מ, ממכשיר הטלפון או מסמארט טיוי ומחשב . ממירים מבחינתי זה עולם ישן של פעם. העולם שבו הייתי צריך לעשות התחל מחדש בכל פעם שנתקע ה VOD . עולם של חכה לטכנאי , חבילות עם התחייבות ועוד ניסים ונפלאות . 

 

פריים וידאו אמזון הרשמה ותכנים

John Grisham's The Rainmaker מוריד הגשם צפייה ישירה לפי ספרו של ג'ון גרישם משנת 1997

רודי ביילור (מאט דיימון) עורך דין מתחיל וקצת תמים נלחם בצבא עורכי סין מנוסים בעולם של שחיתות שלטונית ומעורר געגוע לפעילות שמשנה את פני החברה.

צפייה ישירה מוריד הגשם 

מלון טרנסילבניה 3 צפייה ישירה תרגום עברית אמזון פריים וידאו

אז אחרי שהם כבר בנו מלון לתפארת חברי הצוות של  Hotel Transylvania יוצאים לשייט . הצטרפו לדראק, מאוויס וכל המפלצות האהובות עליכם בכיף והרפתקאות בין גלי הים הגבוהים כאשר הם יוצאים לחופשת שייט מפלצות! מומלץ לכל הגילאים מצחיק ונודע ללב .

 

כבלים או יס או נטפליקס או amazon prime israel

הרגלי צפייה בטלויזיה השתנו מאד בעשור האחרון. על רקע התפתחות האינטרנט והירידה בצפייה בערוצים המובילים , המעבר לצפייה בסלולאר ובטבלטים שמנה את הדרך בה אנו רואים סדרות וסרטים. בסך הכל אמזון פריים וידאו ישראל תכנים מייצרת רשימה מרשימה של סדרות וסרטים. 

היום אנחנו רוצים לראות תוכן ספציפי מתי שנח לנו ואם אפשר לשלם עליו מחיר הוגן בסביבות 50 שח . זה בדיוק מה שמספקים שרותי הסטרימינג פריים וידאו אמזון ונטפליקס. אתה בוחר חבילה במחיר ידוע מראש בלי סיבוכים בלי ממיר ובלי חוזים דרקוניים ואין צורך להמתין לטכנאי . 

עבורי ההחלטה לעבור לנטפליקס הייתה פשוטה. ההבדל היה אז כמעט 150 שח לחודש. כעת נשאר מספיק תקציב להוסיף גם את פריים וידאו של אמזון . הכל לפי עומס הסדרות והסרטים שאני אוהב לראות בצפייה ישירה .

ועוד סדרות מומלצות באמזון 2021 :

  • פטריוט סדרת מתח ואקשן מומלצת לצפייה ישירה 
  • הומקאמינג עם ג'וליה רובטרס המופלאה שגם העניקה לו לנו סרט מופלא בנטפליקס 
  • גברת מייזל המופלאה עם היוצרת של בנות גילמור 

 

לינק הרשמה לאמזון פריים