האח הגדול 2020 צפייה ישירה סיקור יומי

האח הגדול 2020 צפייה ישירה סיקור יומי

באמת חשבתם שלא תהיה עוד עונה ? באמת חשבתם שנתחיל שנה חדשה בלי השקה נוצצת ושלטי חוצות. אז הנה רבותי וגבירותיי קבלו את האח הגדול 2020 צפייה ישירה סיקור יומי האח הגדול פרקים מלאים 

האח הגדול 2020 צפייה ישירה סיקור יומי

האח הגדול 2020 צפייה ישירה סיקור יומי

לכו הביתה ! כולנו בבית ?

לפני כעשר שנים כאשר התוכנית האח הגדול עלתה לשידור הייתה מציאות אחרת בישראל. ארז טל ואסי עזר יצרו פה מציאות חדשה. מי שלא היה קיים או לא דברו עליו על המסך פשוט לא היה קיים. היום על מנת להביא אתכם לבית האח צריך להעלות שלטי חוצות. זה דרכו של עולם. אבל רשת 13 מחזיקה בזיכיון ויש לה להיט כמעט בטוח ביד. אז יאללה דיירים לעלות למדרגות . האח הגדול 2020 יוצא לדרך. 

רשת 13 האח הגדול פרקים מלאים

האח הגדול פרק 1 עונת 2020 עולה לאוויר משודר ב 01/01/2020 אחלה תאריך. היום הראשון לשנה החדשה , היום הראשון לעשור החדש פותח את שערי הבית. הבית של האח נבנה מחדש לגמרי לכבוד העונה החדשה . תמונות מבית האח מראות שיפוצים מסיביים שכוללות החלפת מראה ועיצוב מחדש בהתאם לרוח העונה החדשה. אז אם אתם סקרנים איך בית האח כעת הצטרפו לשידור הבכורה ולוו את הדיריים החדשים של בית האח. הרשימה המלאה של דיירי האח 2020 אצלנו באתר. 

איפה שלא תלכו האח אתכם יוטיוב פייסבוק אינסטגרם האח הגדול

אם חשבתם שהפעם תוכלו להתחמק מהבאזז סביב העונה החדשה , מדיירים החדשים או מההדחה השבועית בבית האח , אז קחו בחשבון שהפעם שהוא הולך בגדול . לצד עמוד פייסבוק האח הגדול אנו צפויים לקבל גם ערוץ יו טיוב , עמוד מיוחד באינסטוש ואיך אפשר בלי ערוץ האח הגדול לצפייה ישירה . אז בואו נראה אתכם נכנסים למספרה בלי לדעת מראש מה קורה פה . 

התוכניות של ערוץ 13 המלצות לצפייה ישירה

לערוץ 13 , המיזוג של ערוץ 10 וערוץ קשת , יש לא מעט תוכניות מעולות לצפייה ישירה להציע לצופה. לכבוד העונה החדשה של אח גדול הכנו עבורכם את רשימת המומלצים של ערוץ 13 . והיא הולכת ככה .  

שנות השמונים עונה 5 פרקים מלאים עם מלא צחוק והומור יחד עם עם יעקב אסייג והאחד היחיד והמיוחד גרא סנדלר בתור ממוקה 

משחקי השף עונה 4 צפייה ישירה כל הפרקים בעונה מעולה שלא תתן לכם לעזוב את המסך 

 

אמזון פריים וידאו ישראל תכנים והרשמה amazon prime

אמזון פריים וידאו ישראל תכנים והרשמה amazon prime

ובינתיים בלי שנרגיש אמזון פריים כבר כאן ונטפליקס כבר עובדה בשטח 

מי היה חולם לפני עשר שנים שחברות תוכן כמו אמזון פריים או נטפליקס ישנו בישראל את הצורה בה אנו רואים תוכניות וסדרות טלויזיה. אז אם לא שמתם לב ואתם עדיין תקועים בעונה הראשונה של האח אז הנה כמה דברים חשובים. 

  • באמצעות סמארט טיוי ניתן לראות את כל ערוצי הטלויזיה לצד אמזון ונטפליקס , למשל מאקו טי וי וערוץ 11 לצפייה ישירה כאן 
  • המכשירים החדשים שעובדים על בסיס תקשורת אינטרנט מהיר שיש כמעט בכל בית בישראל לא מצריכים ממיר או סטירמר ועוד כמה מכשירים מעלי אבק מהעשורים הקודמים . פשוט מתקינים אפליקציה ורואים. כמו טלפון עם חבילת גלישה במחיר מעולה