פאודה עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה ספוילרים

פאודה עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה ספוילרים

אם בפרק הראשון של העונה נבנה המתח והנרטיב של הסדרה ובפרק השני השטרות וההבטחות מתחילות להיפרע. פאודה עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה ספוילרים על הסדרה הכי טובה על המסך עכשיו פאודה עזה . 

מה חשבתם שהולך להיות קל ?  

בעונה הראשונה של פאודה הכל היה נראה פתיר. דורון קביליו הוא ליאור רז יחד עם צוות היחידה המובחרת , פצועים בנפש אבל מלאי נחישות , יצליחו לסכל כל פיגוע טרור. אבל העונה השלישית של פאודה מייצגת לא רק ההתקדמות של התסריטיאים אלא גם את התפתחות מעשי הטרור והסתבכות הסכסוך במזרח התיכון. עכשיו זה כבר לא רק ישראל מול פלסטין , אלו בעיקר זרמים דתיים מכל רחבי העולם שכבר שכחו על מה הם נלחמים. 

פאודה עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה ספוילרים

פאודה עונה 3 פרק 2 לצפייה ישירה ספוילרים

הסודות של פאודה טמונים בכפר הערבי 

לפי פרסומים זרים , פעילות כוחות הביטחון של ישראל מתאפיינת בהפעלת סוכנים וגיוס משתפי פעולה. חלק מהם אחראים על אזור או תא שטח בעייתי. חלקם נטמעים באוכלוסייה והופכים חלק ממנה. הם שולטים בשפה הערבית כמו בעברית , בצורה דומה שבה שלטו אנשי המוסד בשפות אירופאיות בשנות החמישים והששים של המאה הקודמת. 

עכשיו הגיעה שעת השיא. פיגוע גדול התרחש בסוף פרק 1 עונה 3 פאודה לצפייה ישירה ועוד אחד לא פחות גדול ממנו צפוי להתרחש אולי בעתיד הקרוב. אחד כזה שיכול לטלטל את המזרח התיכון ולגרור אותו לעימות בלתי רצוי. מה עושים ? מחפשים מידע מסכל בשטח. ומי יותר זמין להביא את המידע יותר מהסוכן של פאודה ? בדיוק כך. 

פרק 2 עונה 3 פאודה מייצגת את המוטיב במוסרי של הלחימה בין שני הצדדים. האם להפעיל סוכן לשם קבלת מידע וסיכול פיגועים או לא. הדילמה המוסרית , או היעדרה בחלק מהמקרים , בנשי הצדדים יוצרת קונפליקטים שלא ניתן לפתור אותם . היא מעמיקה את איכות הסכסוך וגורמת לשני הצדדים לדמם ללא מטרה. 

 

עזה כבשה את תל אביב ממרחק 100 קילומטרים 

ובינתיים תל אביב , עיר האורות של המזרח התיכון מאירה באורות ניאון. הרחק ממבצעים צבאיים והכי קרובה להתעלמות מהמציאות . מדינה בפני עצמה. אי של שפיות . השלטים של פאודה עונה 3 כובשים את העיר. לרגע אחד יש לך את ההרגשה שלא מדובר בשלטי פרסומת לצפייה בסדרה . אלא בשלט אזהרה. חכו , זה עוד יחזור לפה. תטעו בשלט אף אחד לא מברך welcome to aza