מסכת הגנה לפנים מפני חיידקים

מסכת הגנה לפנים מפני חיידקים

הבהלה בציבור בשבועות האחרונים העלתה את הביקוש למוצר מסוג מסכת הגנה לפנים מפני חיידקים ואוויר מזוהם .בדקנו באתר אמזון בעברית אילו מוצרים מוצעים לציבור הרחב וכמה עולה מסכה הנקראת גם נשמית . כתבה מיוחדת בנושא מסכות הגנה לאף . 

כתבה מיוחדת האם חובה לחבוש מסכה במרחב הציבורי הנחיות קופת חולים הנחיות משרד הבריאות 

מסכות בטיחות אוניברסליות של מותג

מסיכת הכותנה האוניברסלית 4521 היא המסיכה האידאלית נגד זיהום לריצה, הליכה, ריצה וכל פעילות חיצונית אחרת שבה האוויר יש חשש לזיהום אוויר. לפרטים נוספים לחצו על התמונה . 

מסכת הגנה לפנים מפני חיידקים

מסכת הגנה לפנים מפני חיידקים

מסכות Chirpa אריזת ענק 100 יחידות 

כל פי הצהרת החנות מדובר במוצר מסוג מסכות רפואיות Chirpa – מסכת מגן n95 חסינת אבק – PM2.5 לשימוש חוזר לאבקה, עשן, אבק וחיידקים בחוץ .

מסכות פנים נגד הדבקה

מסכות פנים נגד הדבקה

מסיכת פנים קלת משקל, 10 יחידות

המוצר קבל ציון 4 כוכבים באתר אמזון בעברית. מדובר במסכת מגן עם אישור NIOSH: לפחות 95% יעילות סינון נגד חלקיקים מסוימים שאינם מבוססי שמן כמו אבק. התאמה אישית: קליפ אף מתכוונן מסייע לספק אטימה בטוחה. קצף ריפוד לנוחות נוספת על האף.

מסכת פנים עם אישור NIOSH קניות בעברית

מסכת פנים עם אישור NIOSH קניות בעברית

שאלות ותשובות בנושא מסכות הגנה 

האם המסכה מגינה לגמרי ? חד משמעית לא . יש לקרוא את האותיות הקטנות בכל פריט , את תקן הייצור שלהן וממה בדיוק הן מגינות 

האם מחירי המוצר עלו בחודש האחרון ? חד משמעית כן . בהלת סין הוסיפה ביקושים ברחבי העולם 

האם המסכות מיוצרות ? חלקן אכן יוצרו בסין אך חלקן לא ולכן יש לבדוק את מקור השילוח של המוצר. בסקירה שלנו יש גם מסכות פנים עם משלוח מישראל 

טיפים לשמירה על היגיינה  

שטיפת ידיים לפני האוכל לא להתעצל ולפני הארוחה תמיד לשטוף ידיים עם סבון . גם אם לא מדובר בדטרגנט רפואי לפחות חלק מהחיידקים המיותר זה ישטוף לכיור 

זהירות במקומות ציבוריים לפעמים אנחנו עוברים במקומות ציבוריים ומבלי לשים לב נוגעים במשטחים או נשענים על דפנות מעלית. בימים כאלו פשוט מומלץ להימנע ולהישמר. 

קשובים להנחיות משרד הבריאות חמשרד הבריאות מנטר את המצב בעולם ומוציא אזהרות מסע במידת הצורך וכללים מנחים להתנהלות על רקע מגמות בהתפשטות הקורונה . חשוב להיות קשובים להנחיות ולבצע אותן בלי הנחות . מוקד משרד הבריאות בטלפון *5400 מידע בנושא התגוננות ובידוד מפני וירוס הקורונה 

[siteorigin_widget class="WP_Nav_Menu_Widget"][/siteorigin_widget]