מה יש לראות בנטפליקס סדרות וסרטים

מה יש לראות בנטפליקס סדרות וסרטים

יושבים בבית ומחפשים סדרות טובות לצפייה ישירה או סרטים מעולים להעביר את הזמן לפני השינה והחיבוק ?  אספנו עבורכם את התוכניות הכי טובות על המסך כדי שתדעו בדיוק מה יש לראות בנטפליקס.

מה יש לראות בנטפליקס סדרות וסרטים אתר הסדרות של ישראל

מה יש לראות בנטפליקס סדרות וסרטים אתר הסדרות של ישראל

הרשימה השחורה פרקים חדשים עונה 7 

ריימונד רדינגטון הוא חידה שלא נגמרת ולפעמים לא בטוח שהוא עצמו יודע את כל התשובות. מה שכן הוא מכיר היטב את כל האנשים שנמצאים אצלו בתוך הרשימה השחורה בנטפליקס כולל כתוביות עברית ותרגון מעולה משפת המקור האנגלית. לאחר כמה עשרות שנים במבוקש בינלאומי הוא מסגיר את עצמו לידי השלטונות ומייצר קשר של שונא אוהב עם הבת הלא רשמית שלו ומשתף פעול עם כח המשימה של FBI שעושה לו את העבודה תוך מימוש אינטרסים. 

עונה 7 הרשימה השחורה נטפליקס מתחילה לפרוע שטרות ולחשוף פרטים נוספים מעברו של רדינגטון המסתורי לצד הקשר הבלתי אפשרי שלו עם קטרינה רוסטובה ההיא שכבר שנים אין שנייה לה. 

מדובר בסדרת מתח מעולה עם קאסט מעולה בראשותו של גיימס ספיידר שרובה מצולמת בניו יורק באמצעות טכניקת צילום של מצלמה יחידה ממנה מופקים פרקים באורך ממוצע של 45 דקות שכולם עונד של מתח והפתעות מעולות.

נרקוס מקסיקו עונה 2 חובת צפייה 

לפעמים סדרת ההמשך עולה על המקור  והסדרה נרקוס מקסיקו היא דוגמא טובה לכך. לא משנה אם יש לכם HOT או YES  או פרטנר טיוי או סלקום טיוי בסדרה הזו אתם חייבים לצפות כי פשוט מעולה מכל אספקט אפשרי. 

בגדול מסופר שם על ייסוד הקרטילים הגדולים של מקסיקו מהם ייצאו בעתיד דמויות כמו אל צאפו

ספוילרים והסברים נרקוס מקסיקו עונה 2 תרגום עברית

העונה משלמים את המחיר כי החגיגה מסתיימת ה FBI מתחיל לרדוף אחר התאגיד של סינולואה שכולנו כבר מכירים בתור קרטל. יש גם ממשק לסדרה שובר שורות אבל העם מהצד השני של הגבול. גם כאן לא בא לידי ביטוי הצד ההרסני מבחינה חברתית של הסחר האסור וחבל. 

נרקוס מקסיקו עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית 

נרקוס מקסיקו עונה 2 צפייה ישירה כתוביות עברית

מה יש לראות בנטפליקס סדרות וסרטים אתר הסרטים והסדרות תרגם מובנה לעברית כל הסדרות והסרטים הכי טובים לצפייה על המסך תקצירים המלצות צוות שחקנים ספוילרים חשובים