הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים כתוביות עברית

הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים כתוביות עברית

יש סרטים שלעולם אנחנו לא שבעים מהם. גם אם לא ראינו אותם עדיין הם חלק מחיינו ומהתרבות שלנוץ אז מה גורם לסרט להיות כלול ברשימת הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים כתוביות עברית צפייה ישירה עם המלצות לסרטים מומלצים נטפליקס VOD חינם באינטרנט . כתבה ראשונה בסדרה 5 הסרטים הכי טובים שאני אוהב לראות צפייה ישירה תרגום עברית 

אי טי חבר מכוכב אחר 1984 החייזר הראשון שאהבנו 

הוא עבר גלקסיות רק על מנת לשקף לנו שבכל אחד יצור חי , אדם או חיזר , יש נשמה גדולה ובתוכה מפבעבעים זה לצד זה אהבה , שמחה , עצב לצד געגוע וערך עליון של חברות ללא גבול. זה הסרט הראשון שבו חברים מעולם אחר הכי קרובים אלינו בכל מובן למעט המראה מעורר הרחמים של איטי וזה הפוסטר שהחזיק הכי הרבה זמן מעמד על קיר ילדותי. המשפטי האלמותי מהסרט ET GO HOME הפך להיות מטבע לשון לכל מי שרוצה לחזור לביתו מהמרחקים. סרט מעולה לצפייה ישירה. צפיתי בסרט ET מספר פעמים וכנראה שכארצה להתרגש שוב עם ילדי או עם אשה יפה לצידי , אצפה בו שוב.

הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים כתוביות עברית איטי חבר מכוכב אחר

הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים כתוביות עברית איטי חבר מכוכב אחר

הסנדק חלק 1972 החלק הראשון מרלון ברנדו קונה את עולמנו 

מריו פוזו לא באמת התכוון לכתוב טרילוגיה אבל הוא יצר לושה סרטים שיישארו אתנו לעד. הוא הפגיש את הצמד דה נירו ואל פצינו (למרות שלא נפגשו על הסט בסנדק ) וכל השאר היסטוריה. קורות משפחת קורליאונה מבעד לחיי המאפיה האיטלקית בארצות הברית  אובדן התמימות התנפצות התקווה הטובה מהולה באקשן חזק והפתעות עד הרגע האחרון. הסנדק לצפייה ישירה עם תרגום עברית הוא סרט חובה לכל חובב קולנוע. מומלץ ביותר.

מפגשים מהסוג השלישי 1977 אפקטים מעולם אחר 

בשנת 1977 שנה ספילברג את זאנר סרטי המפגש עם חייזרים אחת ולתמיד עם הסרט  Close Encounters of the Third Kind למרות שמאז היו לא מעט מפגשים עם חייזרים על מסך הקולנוע ואפילו הרחקנו עד אווטאר המיתולגי בתלת מימד הסרט הזה נשאר כמייצג זאנר הבשורה שהמפגש עם חוצנים לא בהכרח יהיה מפגש איחוד של החברים מהאוניברסיטה.

הסרט מפגשים מהסוג השלישי כלול ברשימת הסרטים המומלצים בעיקר הודות להשפעה המתמשכת שלו על התרבות הפופולרית מאז סוף שנות השבעים ועד העשור השלישי של שנות האלפיים ..

מפגשים מהסוג השלישי 1977 Close Encounters of the Third Kind

מפגשים מהסוג השלישי 1977 Close Encounters of the Third Kind

 

אויב המדינה 1998 ויל סמית' וג'ין הקמן צמד רעים 

Enemy of the State הפגיש מספר פרסי אוסקר על המסך יחד עם ויל סמית זוכה הגראמי ויחד הם יצרו בשנת 1988מ סרט על זמני שעומד במבחן השינויים הפוליטיים והחברתיים ולמרבה הפלא גם מול התקדמות הטכנולוגיה והטלפונים החכמים עם חבילות גלישה. בסרט קצבי ומותח עם הרבה הומור משובח מנסים סוכני הסוכנות לביטחון לאומי להעלים קלטת המתעדת רצח חבר קונגרס. הרבה קצב מתח משובח ומשחק מעולה של שחקני המשנה.  מומלץ ביותר לצפייה בערב עם תרגום עברית וכיבוד טוב !

אויב המדינה לצפייה ישירה כתוביות עברית מובנה

אויב המדינה לצפייה ישירה כתוביות עברית מובנה

צ'ארלי בממלכת השוקולד 2005 וילי ואנקה וג'וני דפ

הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים כתוביות עברית אתר הסרטים הישראלי צפייה ישירה המלצות על הסרטים הטובים מכל הזמנים לצפייה מכל טלויזיה SMART TV מחשב טלפו נייד תרגום מובנה. גוני דפ בתפקיד חייו ( כן למרות ג'ק ספארו ) החזיר את השוקולד ורפואת השיניים למרכז הבמה עם שירים שלא נשכח לעולם והכי כיף לזמזם. סרט מומלץ לכל גיל ובמיוחד אם אתם רוצים להביא הומור ומצב רוח טוב לתוך ערב רומנטי עם אפילו לערב כייפי עם הילדים בבית.