פאודה עונה 3 בנטפליקס העלילה האמיתית

פאודה עונה 3 בנטפליקס העלילה האמיתית

לקראת עונה 3 פאודה בנטפליקס עם כתוביות מותאמות הצופים שואלים את עצמם עד כמה הסיפור העלילה והדמויות קרובות למציאות. התשובה כמו תמיד היא באמצע אבל המציאות כמו תמיד מרתקת יותר מכל סרט . כתבה מיוחדת ולא אובייקטיבית ( כי מבחינתי זו סדרה מעולה !!! ) פאודה עונה 3 בנטפליקס העלילה האמיתית

פאודה עונה 3 בנטפליקס העלילה האמיתית

פאודה עונה 3 בנטפליקס העלילה האמיתית

על פי פרסומים בכלי תקשורת צבא ההגנה לישראל מפעיל מספר יחידות מובחרות שתפקידן לסכל פיגועי טרור בשטחי מדינת ישראל. הגוף שאחראי על פעילות זו נקרא שירות הבטחון הכללי. להבדיל מארגון המוסד שעיקר פעילותו היא בזירה הבינלאומית.

לא רק פאודה , המציאות עולה על כל דמיון

לפני מספר שנים פרצה לתודעה הבינלאומית הסדרה Fauda streaming. במוקד העלילה נמצאים חיילים מיחידה מובחרת של כוחות הבטחון הישראלי , שיחד עם עמיתיהם בשירות הבטחון של הרשות הפלשתינית מנסים לסכל מגה פיגועי טרור.

על מנת למנוע ביצוע פיגועים אשר יש בהם לזעזע את המזרח התיכון , חיילי היחידה חודרים לתאי טרור, באמצעות משתפי פעולה או על ידי התחזות לתושבים מקומיים ובשילוב טכנולוגיה מתקדמת פועלים בשלב הסיכול. לכולם יש טלפון חכם השאלה היא מי עושה בו שימוש מושכל יותר

אותה טכנולוגיה נפסלה על ידי בית המשפט הישראלי כדרך לעקוב אחר חולי קורונה.

פחות או יותר קרוב למציאות האמיתית בשטח

לרוב משתפי פעולה עוברים צד עקב מצוקה אישית או פתרון כלכלי המוצע להם. זה נכון לגבי ארגוני פשיעה ונכון לגבי פעילי טרור. ללא משתף פעולה קשה לכל ארגון מודיעין לחדור לשורות האויב ולסכל מהלכים שלו.

אמיתי ועוד איך אמיתי

  • רומן בין לוחמים ישראלים לבין תושבות מקומיות בשטחי הרשות הפלשתינית
  • יכולות טכנולוגיות על סף הדמיון הן בהחלט אמיתות ובלעדיהן לא ניתן היה לקיים את המאבק היום יומי

קחו בעירבון מוגבל

  • יריבות אישית בין לוחמים מהצד הישראלי לפעילי טרור כמעט ואינה קיימת
  • אפשרות שאדם זר יצליח להשתלב חברתית בעזה תחת מסווה של מאמן אגרוף . זו דעתי האישית על סמך היכרות עם המקום שבו כל אחד מכיר היטב אחד את השני באזור ובסביבה החברתית בו הוא חי ופועל בעזה אין אנשים זרים . על מנת להיכנס למעגל חברתי עליך להיות מומלץ או שייך אליו מלידה .

הכתבה שמסבירה אחת ולתמיד את המרחק בין המציאות לבין העונה החדשה בנטפליקס