המורדת לצפייה ישירה נטפליקס כתוביות עברית

המורדת לצפייה ישירה נטפליקס כתוביות עברית

מה יותר מסקרו מאשר להביט בחיים מבעד לחברות סגורות בעיקר אם הן קרובות אלינו כמו החרדים. המורדת לצפייה ישירה נטפליקס כתוביות עברית בכיכובה של שירה האס הישראלית היא סדרה מעולה ויחד עם שטיסל מאפשרת לנו מבט נוקב ולפעמים משעשע אל תוך החברה החרדית

המורדת לצפייה ישירה נטפליקס כתוביות עברית

המורדת לצפייה ישירה נטפליקס כתוביות עברית

גם אם את  Unorthodox אי אפשר להוציא ממך את החרדה

בעברית הרה יותר קל לשחק עם המילים . החברה החרדית חרדה לעצם המבנה החברתי שלה למול מסך הברזל המחליד שהפריד ב 100 השנים האחרונות ביניהם לבין העולם המודרני. שתיים לשעבר או חרדים במרכז החברה הם כבר לא עניין נדיר. אתה מוצא אותם בכל תחומי החברה. בעסקים , כמנהלים בכירים בחברות גדולות וכבעלים של חברות ענק שלא בהכרח פונות למגזר החרדי.

השמרנות נלחמת לשמור על עצמה , לפעמים היא מנצחת לפעמים חוטפת מכה קשה וכואבת. בנטפליקס יש 2 סדרות מעולות על העולם החרדי. שטיסל היא הראשונה וכעת המורדת בנטפליקס היא מעין המשך טבעי אך הרבה יותר נוקבת. לא ממש פוסט מורתם אבל לא גם לא רחוק ממנה.

ביני לבין עצמי אני מרשה לעצמי שהסדרה מורדת על החרדית לשעבר קצת מזכירה את התפסן בשדה השיפון . לא יודע למה , אבל התקליט שנשבר ואובדן התמימות עולים בקנה אחד עם החרדית שעדיין מחפשת את העבר. ואולי בגלל שהולדן קולדפילד היה גיבור ילדותי.

צפו בשירה האס שטיסל עונה 3 נטפליקס 

אבודים מורדים חרדים וחרדות

אז איך יוצרים סדרה מומלצת בנפטליקס עם תרגום עברית ? מעבדים למסך את הספר האוטוביוגרפי של הסופרת דברה פלדמן ואת הסדרה בונים התרחשות בהווה עם פלשבקים לעבר , כמו בסדרה אבודים . וכמה שהם אבודים מזכיר לי את הסדרה המעולה הזו .

על מה הסדרה המורדת בנטפליקס

במרכז העלילה שירה האס מגלמת בחורה צעירה שעוזבת את הקהילה החרדית ( סאטמר )  שלה בניו-יורק ובוחרת לפתוח דף חדש בברלין של גרמניה ולא רק בגלל המחירים הזולים של השכירות או מחירי המזון . כעת היא מתחילה לגשש את דרכה בעולם החדש אבל אז בדיוק העבר , כמו באבודים על האי  , מתחיל לרדוף אחריה. כמו שד שלא מרפה , כמו דיבוק .

בינתיים החברים והמשפחה מקהילה החרדית מגיעים לברלין לאתר את האבדה ולהחזיר אותה לקהילה ומכאן העניינים הולכים ומסתבכים. הסדרה דוברת אנגלית גרמנית ואידיש מה שמוסיף לה נרטיב יהודי הכרחי.

המורדת נטפליקס שחקנים

שירה האס בתפקיד אסתי שפירוז שחקה בשטיסל ובסרטים פוקסטרוט ומראות שבורות

עמית רהב בתפקיד ינקי שפירו עשה תפקיד גדול בסרט המקוללים של יבגני רומן.