מייקל ג'ורדן הריקוד האחרון נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום

מייקל ג'ורדן הריקוד האחרון נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום

לכל תחום ספורט יש כוכב אחד שמייצג מצויינות וזוכה לתהילת עולם. הכדורגלן הברזילאי פלה עשה את זה בכדורגל. הריקוד האחרון נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום מסביר בהמון רגישות כיצד הפך מייקל ג'ורדן לזה של הכדורסל. ראיתי את מייקל ג'ורדן הריקוד האחרון נטפליקס צפייה ישירה עם תרגום ונשארתי עם טעם של עוד

למה לא דוקטור ג'יי קורע רשתות

אם אתם יושבים בסן פרנציסקו על המים כמו אריק אינשטיין אז אתם יכולים לדמיין את קארים עבדול ג'אבר נודע בשמיים. איך שהוא דווקא מייקל ג'ורדן הוא זה שקוטף את התהילה בנטפליקס.

כדורסל בארצות הברית הוא הרבה יותר מספורט. הוא המקום היחידי שבו השחורים יכולים לנצח ולקטוף את התהילה. שיהיה ברור שאפילו תקופת נשיאותו של אובמה לא נחשבת להישג וקונצנזוס שכזה בנרטיב של ארצות הברית של אמריקה.

הרבה יותר מסתם כדורסל ומה הקשר לסוכני הביטוח

הריקוד האחרון לצפייה ישירה עם תרגום עברית הוא הרבה יותר מסרט על ספורט. הוא המקום שבו הרוח והשלמות מנצחים את הכל . את המגבלות הפיזיות של האנושות , את החוליה החלשה בשרשרת הקבוצתית.

סוכני ביטוח לא מעטים עברו סדנאות על מכירות ושאיפה לעמוד ביעדים למול הריקוד האחרון של מייקל ג'ורדן והסיומת המושלמת שלו בסוף המשחק. קליעה שווה הרבה יותר מטבעת אליפות , הרבה יותר מחבילת גלישה ללא הגבלה ומשאירה את הצופה עם חוויה מרגשת וטעם של עוד. הבעיה היא שלא כל יום הספורט זוכה באדם כזה.

מודעות גוגל

מקום ראשון בנטפליקס הסדרות והסרטים האהובים 

מעת לעת האפליקציה מתעדכנת באופן הצגת התכנים והתאמה לטעם הצופה הספציפי לרוב על פי אלגוריתם הובחן את הסדרות שראינו . משם מתבצעת התאמת תכנים שלרוב יכולה להיות נכונה לטעם הקהל. לעיתים יכול לגרום לנו להתעלם מתכנים מעולים שממילא אנו משלמים עבורם דמי מנוי לנטפליקס.

לכן הדירוג היומי בנטפליקס שבו אפשר לראות אילו סדרות נצפו הכי הרבה בישראל הוא חידוש מבורך. כך הצופה יכול להיחשף ליותר סדרות יותר סרטים ולקבל הרבה יותר עבור עלות מנוי באפליקציה.

10 הסרטים הכי טובים בנטפליקס הכי אהבתי לראות