ביטוח נסיעות לחול קורונה הפוליסות החדשות

ביטוח נסיעות לחול קורונה הפוליסות החדשות

עולם התיירות טרם חזר לשרה אולם השמיים עוד מעט יפתחו לטיסות יוצאות והישראלים מחכים לטיסות זולות וטיולים חול בכמו בכל קיץ. על מנת לטוס אל מחוץ לישראל נראה שלכל נוסע יצטרך לרכוש כיסוי ביטוחי מורחב בהתאם למדינת היעד עם כיסוי מורחב להוצאות וטיפול רפואי.  כל מה שצריך לדעת על ביטוח נסיעות לחול קורונה הפוליסות החדשות

ביטוח נסיעות לחול קורונה הפוליסות החדשות

ביטוח נסיעות לחול קורונה הפוליסות החדשות

מתי אפשר לטוס לטיול בחול מישראל 

לפי המידע כרגע השמיים בישראלי ייפתחו לטיסות יוצאות החל מחודש יוני , בכפוף להתפרצות המחלה והנחיות משרד הבריאות. בחלק מהאתרים של חברות התעופה כבר ניתן לרכוש כרטיסי טיסה זולים לחול או כמו שישראלים אוהבים לטוס ב LOW COST. לצפייה בדילים חול או כרטיסים מוזלים ניתן לבדוק אצלנו באתר. שימו לב לשינויים במדיניות הכבודה והעלאת מזוודות למטוס שבטח יהיו חלק מהיערכות חברות התעופה לעידן הקורונה.

במה השתנה ביטוחי נסיעות בחודשים האחרונים  ? 

מוצר ביטוח נסיעות היה פעם מוצר פשוט יחסית בעולם הביטוח המורכב. פוליסת נסיעות ב 1 דולר ליום לטיול לאירופה נחשב מחיר סביר בהחלט ועיקר הביטוח היה סביב קיצור נסיעה , ביטול טיסה , הוצאות רפואיות וביטוח כבודה מזוודות מלצמות וטלפונים יקרים. חלק מאתינו אף רכשו חבילות גלישה כבר בארץ וחלק התקינו סים מקומי בחול.

כמה עולה ביטוח נסיעות חדש לחול 

המחיר ייקבע מן הסתם לפי יעד הנסיעה ומספר ימי ביטוח. משתנה נוסף הוא מדינת היעד והמספר של הנדבקים בה. מדינות בעלות רפואה מפותחת או מספר נדבקים נמוך יתומחרו נמוך ביחס למדינות אחרות. הימים הראשונים צפויים להיות זולים ביחס לימים האחרונים של תקופת הביטוח בשל אלמנט הוודאות או חוסר הוודאות של הימים המאוחרים בהם יכול להיות מצב של סגירת נמלי התעופה. 

מה יקרה בחול במקרה של הדבקה ?  

הדעה רווחת היא שבמידה ומדובר בסימפטומים ללא סכנה , אין אם לא במצב קריטי , אז לא יהיה צורך להגיע לחדר מיון . רופא מקומי יטפל בתייר החולה בבית מלון באיזור בידוד יביאו לו מרשמים בדיקות ויבדקו אותו במלון עד להבראה או צורך בפינוי לבית חולים . 

מתי אפשר לרכוש ביטוח נסיעות ? 

סביר להניח שרק קרוב למועד הנסיעה ולא כפי שהיה נהוג קודם לכן בתקופה של חודשים לפני הטיסה . שלא כמו בהחזר מס אותו ניתן להגיש עד 6 שנים אחורנית כאן טווחי הזמן יהיו הרבה יותר קצרים ויידרשו מעורבות צרכנית. בנוסף יש לקחת בחשבון שנכון לעכשיו ביטוחי נסיעות באמצעות כרטיס אשראי בוטלו ולא ניתן לרכוש ביטוח נוסעים דרך חברת האשראי. גם הביטוחים הקולקטיבים בתחום אמורים להתבטל, אם לא ברמת המחיר אז לפחות ברמת הכיסוי.