האם חובה לחבוש מסכה להגנה בחוץ

האם חובה לחבוש מסכה להגנה בחוץ

לאחר מספר חודשים של מחקרים היום כבר התשובה כבר ברורה . האם חובה לחבוש מסכה להגנה בחוץ כי היא שומרת עליכם ובעיקר על מי שנמצא אתכם באותו חלל בעיקר במכולת באוטובוס ובחדר סגור. כתבה מיוחדת בנושא מסכות קורונה למה זה כל חשוב .

האם חובה לחבוש מסכה להגנה בחוץ

האם חובה לחבוש מסכה להגנה בחוץ

העצות של דוקטור ג'ון קמבל

הרופא האנגלי מעלה מיום סרטון עם הסברים פשוטים על התפרצות המחלה בעולם ועל דרכים למנוע הידבקות וחיזוק המערכת האנושית כמו למשל ויטמין D סטטיסטיקות מרשימות עם תובנות חשובות לרוב הרבה לפני שארגון הבריאות העולמי מפרסם אותן. לכן ההיסטוריה של עצותיו מביאה אותנו לייחס להן חשיבות רבה.

אחד השידורים החשובים של קמבל , הרופא האנגלי שעבד ברחבי העולם , הוא בנושא חובת חבישת מסכות מגן  במרחב הציבורי. הוא מדגיש היכן ולמה כל כך חשוב לחבוש את המסכות הכחולות שפעם היו חלק מהנוף של ארצות מזרח אסיה וכיום הן חלק מהעולם כולו. לדברי Dr. John Campbell אחד האנשים החשובים כיום בתחום ההסברה ברחבי העולם בנושא הבנת התפרצות הגל הראשון , חובה לחבוש מסכה ללא קשר להנחיות משרד הבריאות בכל מדינה.

דוקטור גון קמבל סרטונים על קורונה עצות וטיפים חשובים

דוקטור גון קמבל סרטונים על קורונה עצות וטיפים חשובים צילום מסך יוטיוב

הנחיות ללבוש מסכה מעודכן 

  1. חבישת מסכה קריטית להגנה מפני הדבקה שלך ושל הסובבים אותך
  2. בבית אין צורך לחבוש מסכה אלא במקרים יוצאי דופן
  3. במשרד , בחלל סגור כמו חנות מכולת , חנות סופרמרקט , אוטובוס ותחבורה ציבורית

חבישת מסכה , מעבר להנחיות היבשות של משרד הבריאות או של קופת החולים הן בעיקר במרחב ציבורי סגור. חוזרים לעבודה ? שומרים כפול על הבריאות. חבישת המסכה על ידי שני אנשים מורידה את סיכוי ההדבקה וחוסכת לא מעט חומרים לחיטוי משטחים. 

סיכוי הדבקה עם מסכה וללא מתוך הוידאו Scientific evidence for mask wearing

סיכוי הדבקה עם מסכה וללא מתוך הוידאו Scientific evidence for mask wearing

ומה קורה בעולם איפה יש חובת מסכות

ברחבי העולם הציבור כבר הטמיע את רוח התקופה ומרבית האנשים ברחובות חובשים מסכות למניעת הדבקות הדדית. אחד המגיבים והצופים בסרטון , דנקן מוט כתב לו בתגובה מתחת לסרטון "בוקר טוב ג'ון (וכל הצופים באשר אתם) אני מקווה שכולם בריאים. תודה ג'ון על כל הסרטונים שלך ( מומלץ להירשם כמנוי לערוץ גון קמבל ).  ועל מחקרי החדשות הטובות בימים האחרונים. אני מסכים, לבישת מסכות אכן הגיונית לחלוטין. ועכשיו יש לנו סרטון מצוין על ראיות מדעיות לגיבויו. " 

מסכות פנים המחירים יורדים

אם בתחילת המשבר מחירי המסכות היו בשמיים ולעיתים רכשנו מסכה כחולה להגנה בכ 5 שקלים לפריט הריי שעת המחירים ירדו ואין שום בעיה להשיג מארז של 50 מסכות במחיר של פחות 2 שח ואף פחות בכל חנות שכונתית או באתרים של רשתות השיווק. לכן ההמלצה של גופים רבים היא שיש לחבוש מסכה על הפנים על מנת למנוע הדבקה של אנשים אחרים ולא רק הגנה על עצמנו. אם תרצו זוהי חובה אזרחית וחובה אישית. 

 

 

 

 

[siteorigin_widget class="WP_Nav_Menu_Widget"][/siteorigin_widget]