תשלום אגרת טסט באינטרנט משרד התחבורה

תשלום אגרת טסט באינטרנט משר התחבורה הפקת רישיון רכב חתום 

כחלק מהנגשת שירותי הממשלה באינטרנט ובאמצעות שירות התשלומים הממשלתי ניתן כיום לבצע תשלום עבור אגרת רישוי שנתית לרכב באמצעות אתר ייעודי. תשלום אגרת טסט באינטרנט מש רד התחבורה מדריך מעודכן הדפסת טסט משולם. 

תשלום אגרת טסט באינטרנט משר התחבורה הפקת רישיון רכב חתום 

תשלום אגרת טסט באינטרנט משר התחבורה הפקת רישיון רכב חתום

כמעט הכל באינטרנט עכשיו גם תשלום אגרה לטסט

אין ספק שהבידוד ותקופת החלת לצד המשבר הכלכלי העולמי הביא יותר אנשים לבצע פעולות באמצעות האינטרנט ויותר גופים ממשלתיים לאפשר לאזרחים לבצע תשלומים ולהסדיר נושאים מול רשויות הממשלה באמצעות אתר האינטרנט של משרד התחבורה במקרה של משרד הרישוי תשלום טסט

2 קליקים והטסט משולם ומודפס

על מנת לבצע הליך משרד הרישוי תשלום אגרת טסט יש להצטייד במספר הרכב ומספר תעודת הזהות של בעל הרכב ( בדומה להר הכסף ). במקרה של רכב ליסינג או חברה יש להצטייד במספר חפ של החברה. הפעולה מתבצעת באתר חידוש רישיון רכב משרד התחבורה והבטיחות בדרכים  Gov

כיום חוק מהמוסכים מפעילים שירות טסט הכולל בין היתר ביצוע טיפול תקופתי לרכב עם הכנה לטסט . הלקוח משלם עבור השירות וזוכה בזמן הפנוי אשר לרשותו ונחסך ממנו הביקור של תלך תבוא במשרד הרישוי. ביצוע הבדיקה טרם מבחן הרישוי יכול לחסוך תיקונים יקירים בלחץ של זמן ואת הסיבוב השני של הטסט במכון הרישוי מה שחוסך עוד סכום כסף יקר. 

מה חשוב לבדוק לפני שנגשים למבחן רישוי שנתי 

מטרת מבחן הרישוי השנתי היא לבדוק ליקויים בטיחותיים ברכב. ייתכן שתוכלו לעבור טסט עם רכב לא נקי אך בעיה בבלמים תשלח אתכם לסבב תיקונים נוסף. בנוסף לתקינות הבלמים נבדקים פליטת העשן , נורות בלימה ואיתות ומנורת ברקס , פנסים ולוחית הרישוי. בעל רכב שיבצע בעצמו בדיקה זו , כמו למשל ניקוי בקליות הפנסים טרם שיגיע לטסט יוכל לחסוך תיקונים יקרים בזמן לחץ וזמן יקר שיחסוך בעמידה בתורים. לפעמים פשוט כדאי לתת לבעל מוסך שיבצע את העבודה המקצועית יכין את הרכב לטסט יחד עם טיפול 10,000 ככל שיש צורך ואתם בסופו של דבר לא תשלמו הרבה יותר כסף. 

 

הקשת פרטים לתשלום אגרת רישוי טסט

הקשת פרטים לתשלום אגרת רישוי טסט