השפחה עונה 4 צפייה ישירה ראשונים ברשת

השפחה עונה 4 צפייה ישירה ראשונים ברשת

אני לא יכולה לנוח לכולנו מגיע עתיד טוב יותר . כך נפתח הטריילר לסדרה שכולנו חכנו לה. השפחה עונה 4 צפייה ישירה יוצאת לדרך עם מה שנראה כמו עונה קצבית מלאת אירועים ואקשן שתהפוך את מדינת גלעד ואת העולם למקון שטוב יותר לחיות בו. מי ישלם את המחיר בדרך ? הדודה לידיה עדיין חזק בתמונה.

שפחה אחת משנה את העולם

הדמות של אליזבת מוס בתור שפחה היא אנטיתזה לגיבורה המשנה את העולם או סוחפת אחריה בצורה כריזמתית את צבא השפחות מדינת גלעד ועוד כמה מתלבטים מקרב המפקדים הבכירים והמרגלים הזוטרים שהם מפעילים על מנת לשמור על חוק וסדר.

3 עונות אנחנו מחכים לאקשן אמיתי שיהפוך את העולם ורק בפרק האחרון של עונה 3 השפחה קבלנו את מה שכל כך חכנו לו. העולם כבר לא יכול היה להתעלם ממה שקורה במדינת הקוקוריקו וכלא את המפקד פורד ואשתו שעל אף רוע הלב הנרכש שלה התחלנו כבר לאהוב. עד שהפסקנו . 

השפחה עונה 4 צפייה ישירה ראשונים ברשת צילום מסך YOUTUBE

השפחה עונה 4 צפייה ישירה ראשונים ברשת צילום מסך YOUTUBE

המלחמה תנצח בעצמה השפחה עונה 4 זה סרט אחר

היא בחוץ ואין לדעת מה היא מעוללת. כך צועקת הדודה לידיה , המפקדת של של השפחות וטיפוס עם עבר מפוקפק וממומר במיוחד. ג'ון השפחה בדיוק סיימה בעונה 3 להבריח שפחות וילדים בטיסה מיוחדת אל מחוץ למדינת גלעד וכעת היא מאיימת על יציבותה של האימפריה הגרעינית של המדינה האדומה. על שלוות המפקדים ועל החיים הדיסאוטופיים שנבנו במדינה שבנו מהפכנים על חורבות ארצות הברית. 

לא כל מהר ….אבל חכו אנחנו רק מתחילים 

אם חשבתם שמדינת גלעד ככה סתם תיכנע ללא תנאי אז את טועים. עונה 4 סיפורה של שפחה הולכת להיות עונה הפכפכה עם הרבה טויסטים בעלילה. בכל פרק אנחנו אמורים לקבל הפתעה , פעם לטובה , פעם לרעה ופעם אל נבין מאיפה זה. ככה שזה שהסדרה היא כבר הרבה מעבר לספר המקורי של הסופרת הקנדית ( הנערצת עלי ) מרגרט אטווד. 

סיפורה של שפחה עונה רביעית צפייה ישירה פרקים מלאים תרגום מובנה עברית ספוילרים חשובים והברים על הסדרה שבה אי אפשר לבטוח בצל של עצמך איך מנצחות השפחות בגלעד במלחמה מול הרשע בתפקידים הראשיים אליזבת מוס בתפקיד השפחה ג'ון . חרף העיכובים בשל המשבר העולמי ידוע כי היא עומדת לשוב למסך בשנה הקורבה עם לא פחות מעשרה פרקים חדשים ומרתקים 

[siteorigin_widget class="WP_Nav_Menu_Widget"][/siteorigin_widget]