המירוץ למיליון לצפייה ישירה עונת 2024

המירוץ למיליון לצפייה ישירה עונה 2024

זו אומנם לא המירוץ למיליון אולסטארס לצפייה ישירה צומחת להיות הסדרה מספר 1 על המסך כיום. היא מצליחה לרתק אותי אליה על אף הפורמט השחוק והמוכר. כמו שזה נראה עכשיו המירוץ למיליון לצפייה ישירה עונה 8 פרק 3 עם הדחות ראשונות הולכת לשבור את שיאי הצפייה של עצמה. קבלו את המירוץ למיליון לצפייה ישירה עונה 2024 פרקים מלאים ערוץ 12 לצפייה ישירה. בסוף הכתבה?. רשימת המתמודדים והזוגות שיצאו לדרך. 

המירוץ למיליון אולסטארס הדחה ראשונה 

זהו חברים הגיע הזמן. בכל תכנית שיש בה תחרות יש גם הדחה. אז נכון שאין פה מועצת שבט והאמוציות האישיות הן ברמות בערה יותר נמוכות מהמקבילה ההישרדותית, אבל מי רוצה לשמוע את רון שחר המקסים אומר, אפילו בשיא הרגישות – עבורכם המירוץ הסתיים.

עוד באתר הדפסת תו נכה 

אז הנה מה שהולך להיות. כי מה שהיה הוא שיהיה. עד הרגע האחרון של פרק ההדחה לצפייה באתר רשת 12, ימתחו אותנו איזה זוג הגיע אחרון לנקודת הסיום. אבל מה שיפה במירוץ למיליון 2024 הוא אלמנט היכולת האישית והאפקט של אלתור של מתחרים באמצעות הכלים שעומדים לרשותם. אם בהשרדות vip אתה מוגבל לקומבינות ובריתות ומקסימום שרשרת חסינות אחת, במירוץ למיליון השמיים הם הגבול. אתה מתחרה ישירות מול הזוגות האחרים, אבל גם אם אתה מפסיד בקרב אתה יכול לנצח את ההדחה הראשונה של המירוץ למיליון אולסטארס לצפייה ישירה.

המירוץ למיליון 2024 מתחיל באיסלנד מסתיים בגמר 

בפרק 2 עונה 2024 למדנו דבר אחד ברור. הזוגות החדשים לא באו למלא זמן אוויר, להפסיד וללכת הביתה. הם באו לנצח. הם באו לתת פייט לזוגות הוותיקים ולא משנה כמה סימפתיה ואמפתיה. ספוילרים מירוץ למיליון אפשר לסכם במשפט- כל פרק הפתעות חדשות.

עונת 2024 רשימת הזוגות חדשים וישנים המרוץ למליון 

כל המדינה כבר מכירה אותם. אלו הזוגות של המרוץ למליון
מתמודדי המרוץ למיליון 2024
1 עמית ורותם חברות תל אביב
2 אודי ומתן רמת השרון
3 לי ואן אחיות תל אביב
4 מודי ומיקי שותפים לעסק בת ים
5 רחלי ומירי אחיות ירושלים
6 איציק ואסתי נשואים פלוס 3 ילדים
7 סהר ויפתח חברים מהצבא
8 חסי וירין אמא ובת ראשון לציון
9 מכיל ואלרום כוכבי רשת
10 שחר ורונית אמא ובן פתח תקוה
11 ואבישי אחיינית ודוד גדרה ותלמי יחיאל
12 ליאור וספיר נשואים
13 עידן וגיא אבא ובן