בטמן סדרה חדשה HBO Max

עוד סרט מקבל סדרת טלויזיה בטמן סדרה חדשה HBO Max

דווקא בתקופה שבה העטלפים לא ממש זוכים לפופולריות רבה מגיעה סדרה חדשה , מבוססת על סדרת סרטי בטאמן ( ספין אוף ) . בטמן סדרה חדשה HBO Max בהובלת התסריטאי ריבס ואין ספק שיש למה לחכות.

אם חשבתם שעירו של גות'ם סיטי  קפאה על שמריה יש לנו הפתעה עבורכם. גם היא תהיה חלק מעלילת הסדרה החדשה . בהודעה של של רשת HBO Max נמסרו שמות השחקנים שיובילו את הסדרה ואת איש העטלף בעלילה שאומנם תתבסס על דמות על באטמן אותו יגלם רוברט פטינסון בגלימה השחורה וכמובן על השחיתות בעיר גות'אם סיטי. 

בטמן סדרה חדשה HBO Max

בטמן סדרה חדשה HBO Max  צילום https://pixabay.com/

מה כבר אפשר לחדש בסדרת ספין אוף על באטמן 

להרחיב את העלילה , להרחיב את הדמויות ולתת להן עומק חדש מזוויות שונות וכמובן לתת יותר מקום לעלילות משנה וכמובן גם לקצת רומנטיקה והומור ולא רק למתח ולנתחון המובטח של העטלף על הרוע ועל הייאוש. אוי כמה שאנחנו זקוקים לאיזה גיבור שיבוא ויציל את תל אביב סיטי את ישראל ואת העולם כולו. 

אתנו מאז 1939 מקומיקס לסדרות טלויזיה ב 4K

לא הרבה דמויות זוכות לעבור בין מילניום אחד לשני . העטלף הלוחם אתנו כאן מאז שהופיע על  Detective Comics #27, מאי 1939. הופעתו הראשונה של באטמן. הוא חכה בסבלנות כמעט 50 שנה עד שהיגע לקולנוע בראשון לציון שבו אני מודה , רק אז פגשתי אותו לראשונה. ומאז הוא כמעט בכל מקום וכל הזמן – על משחקי מחשב קומיקס סדרת סרטי באטמן לצפייה ישירה ועכשיו חוזר בסדרה משלו. אולי זה בכלל עוף החול – בקיצור יש למה לחכות ועל המסך שלנו . 

HBO Max israel בישראל 

מאז כניסת נטפליקס כרשת שידור באינטרנט בישראל אנחנו לא מפסיקים עוד אפליקציות חדשות לצפות בשידורים ועדיף במחיר מיוחד וטוב שאפשר לראות בטלפון חכם ( כי יש לנו חבילת גלישה ללא הגבלה ) . אם עד עכשיו היינו רגילים לקבל את HBO במסגרת ערוצים אצל ספקי התוכן כעת אפשר לבדוק אפשרות לראות את HBO Max  בישראל תמורת דמי מנוי בנוסף במקום הפלטפורמות הקיימות . חוץ מזה אפליקציית טובי תמיד זמינה בחינם.