טהרן פרק 7 לצפייה ישירה

טהרן פרק 7 לצפייה ישירה תרגום מובנה עברית ספוילרים 

התרגשות גדולה הסדרה טהרן כמעט הגיעה אל סופה ואנחנו כאן עם הפרק השביעי המיוחד והבלעדי ברשת. אז מה קורה כעת בבירת איראן כאשר המרגלת הישראלית האובדת תלויה בין שמיים לארץ . טהרן פרק 7 לצפייה ישירה תרגום מובנה  מאת הצופים הנלהבים רום ושלח שמחכים יחד אתכם לפאודה עונה 4 

טהרן פרק 7 לצפייה ישירה תרגום מובנה עברית ספוילרים 

טהרן פרק 7 לצפייה ישירה תרגום מובנה עברית ספוילרים

یک جاسوس در بین ما وجود دارد או תרצו יש מרגלת כאן ועכשיו כולם יודעים 

בפרק 5 איראן האחרת העניינים מתחממים עד כדי נקודת רתיחה שאין ממנה חזרה. תמר רביניאן המרגלת הישראלית והאיראני האמביוולנטי ומילאד נוסעים לרייב , בינתיים נערך קרב מאסף בין פראז לטבריזי והוא כבר שוב את מדם הום במתח שהוא מספק לצופה בסדרה טהרן פרקים מלאים לצפייה ישירה במסגרת VOD כאן – תאגיד השידור הישראלי

פרק שבע טהרן צפייה ישירה  עונה 1 

טהרן מתכתבת עם המציאות ?  תשאלו עצמכם . אין ספק שבשבועות האחרונים שתמיד נשאלת השאלה האם המציאות מבינה את הסדרה או הסדרה מבינה את המציאות. במיוחד לאור גל פיצוצים מסתוריים במתקנים סודיים בארצם של כורש ואחשוורוש וגם שאר מרעין בישין שמתרחשים בטהרן בירת איראן. יש סברה בקרב הצופים שאולי סתם התקשורת הישראלית ואלה שרוצים לקדם את הסידרה לצפייה ישירה .כל אזור באיראן שנפל בו מתח החשמל כי מישהו חיבר את הטוסטר מקפיץ את החדשות משייכים את זה לגיבורת הסדרה תמר רביניאן. הבחורה מוכשרת . אפילו יותר מאשר תמר של חסמבה. 

אבל רגע בואו נחשוב על פרק 7 טהרן . נחזור לסדרה עצמה . כמובן שהסדרה צריכה לקבל את זה שהוא טוויסט , תפנית בעלילה , כי בכל סדרת ריגול תמיד יש את השלב שבו המרגל כמעט נתפס , כמעט נופל בפח שטמן לאחרים וכמובן איך הוא מתחמק.  אז אנחנו במתח האם המרגלת רביניאן תצליח להתחמק. 

הכוכבת שלנו עם התחברה לחבורה של היפסטרים או בחורים ריקים ופוחזים חלקם סוחרי סמים וכמובן אנרכיסטים , מתנגדי משטר שמעבירים את הזמן ועושים עסקים אפלים במסיבות רייב . עכשיו תזכרו את הביטוי הישן והטוב את מוסר ההשכל – מי שהולך לישון עם כלבים קשם בבוקר עם פשפשים . מי שהולכת לישון עם האויב תקום בבוקר עם הפתעה בצפייה און ליין אפילו בשידורי התאגיד הישראלי . ולחשוב שעל זה אנחנו משלמים מיסים . 

תיאור פרק שבע טהרן עונה 1 נכתב על ידי צופה נלהב עדיין לא הייתה הכרזה על הפרק בערוץ 11 תאגיד השידור צפייה און ליין