טהרן פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה

טהרן פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה

העניינים בממלכה הפרסית מתחממים. כל פרק חושף תגלית נוספת בסיפור מתח חוצה מדינות של סוכנת המוסד תמר רביניאן. עכשיו באתר טהרן פרק 8 לצפייה ישירה ראשונים ברשת כל ההסברים והאפשרות לסוף טוב של טהרן עונה 1 באתר הסדרות של ישראל .

טהרן פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה תמר רביניאן

טהרן פרק 8 לצפייה ישירה תרגום מובנה תמר רביניאן

 

סדרת פיצוצים מסתוריים באיראן ומה הקשר לתמר רביניאן 

ייזום פעולות ריגול על שטח מדינת אויב תלוי בחולשה של הצד השני. אם איראן חלשה אז המוסד יהיה שם למבצע. 

המודיעים נותן מענה והזדמנות למוסד לבצע פעולות ולתת לה חומר למחשבה מצד אחד ולעכב את תוכנית הגרעין של איראן. זה נשמע כמו משהו שמתאים לסדרה להגיע אליו כנושא בעיקר אם מדובר בתקיפת סייבר שיכולה לגרום לפיצוץ לאירוע מורכב וזו אכן מטרת הסדרה של ערוץ 11. בסוף זה מתחבר למציאות . מבצע מודיעיני שנמשך חודשים תוך חיפוש עצמי שיותר מתאים לתל אביב בשנות החמישים. הסדרה טהרן לצפייה ישירה מציבה אתגרים על המסך וגורמת לצד השני לחשוב כיצד הם נראים על המסך. תמונת מראה. כל היתר כבר חלק מסדרות ריגול. 

טהרן פרק אחרון לצפייה ישירה 

לוח זמנים פוליטי לא תמיד כופה על הדרג המדיני או המבצעי את לוח הזמנים שלו. איראן מתייחסת לסדרה בתור תעמולה זולה של ערוץ כאן באינטרנט. אבל האם התוצאה מצדיקה את הסיכון ?  לשלוח סוכנת מוסד לפעולת סייבר להשיג פגיעה כירוגית במתקן בנתז. איזון צנטריפוגות , בין אם הייתה משימה של תמר רביניאן ואז מגיעה ההפתעה ולא לא מדובר בהחזרי מס שלילי או מענק עבודה . 

לירז צ'רכי חוצה גבולות אז מה קרה למטוס של פרק 1 

הסדרה לא מפסיקה להפתיע. העונה הראשונה קולחת ומספקת רגעי מתח. עכשיו יעל קדוש הדמות שמגלמת לירז צ'רכי כבר לא צריכה נחיתת אונס באירן כי היא יכולה לטוס לשם מעכשיו לעכשיו כאילו מדובר בטיסה זולה לחול דרך טרמינל 3 בנמל תעופה בן גוריון. אתם צופים בסדרה טהרן ? מדובר בסדרה מצוינת אבל יש מי שיגיד שהמציאות יותר מעניינת. לקראת עונה 2 טהרן לצפייה ישירה ,ואני מקווה שתהיה כזו , אין ספק שצוות השחקנים המרשים הכולל את שון טאוב , נוויד נגהבאן סוכן הנסיעות והרבה יותר מזה  וכמובן  שרבין אלנאבי המקסים יצטרכו לשנס מותניים ולתת לנו מופע מעולה כמו שראינו בפרק 7 טהרן לצפייה ישירה הפרק על אבא של תמר.