מתכונים לטוסטר פשוט קל וטעים

מתכונים לטוסטר פשוט קל וטעים

תתפלאו כמה פשוט וטעים יכול להיות אוכל שמכינים בטוסטר במהירות ובקלות. כמעט כל מאכל שאינו תבשיל קדרה אפשר להכין על הפלטה הלוהטת בצורה בטיחותית ועם הדגמות בסרטוני מתכונים לטוסטר פשוט קל וטעים

מתכונים לטוסטר פשוט קל וטעים

מתכונים לטוסטר פשוט קל וטעים

השף של הטוסטר מכין לנו הפתעות

לא רק עראיס אפשר להכין בטוסטר און סטייק עסיסי ואפילו טוסט ….הפעם יציג לנו החבר חצר מתכון מיוחד למעדן המושחת עלי אדמות מכאן ועד בולגריה או טורקיה תלוי למי אתם מייחסים את התואר המדינה שהמציאה את הבורקס.

מי אמר שאי אפשר לעשות בורקס בטוסטר  ? לוקחים מגש עם בורקס קפוא שמים אותו בטוסטר עם עוצמה חזקה ודואגים שהטוסטר לא ישב על בורקס על מנת שלא יצרוב אותו. למשטח החם נוסיף גם טבעות בצל טבעי וטרי ללא מלח , כמה תפוחי אדמה חתוכים בגובה של הבורקס ונסגור את את הטוסטר.

נפעיל עוצמה חום גבוהה ונשאיר אותו למשך 20 דקות . התוצאה ? הפלא ופלא כל רגע ורגע שמחה וששון כמה טוב וכמה טעים.

בהגשה נוסיף בצד ביצה קשה ומלפפון חמוץ וגם כוס מים או לימונדה צוננת וארצות הבלקן מגיעות לכאן אליכם לצלחת בבי. מדובר במתכון פשוט להכנה מהירה בבית.

צפו בסרטון ובשף שלנו מכין בוריקה ( חלק מכם מכירים אותו בשם בוריק ויש לו מקבילה של יוצאי צפון אפריקה )

המתכונים צולמו במטבח החצר האחורית. מדובר למעשה במאכל עממי שיכול להיות גם מתכון למנה צמחונית מעולה ומשביעה או מתכון פשוט לאירוח שיוציא את האורחים מהכלים. בהצגת ההגשה ניתן לשלב גם עלי נענע ליד או צלחת ירקות טריים הכוללת מלפפון פרוס לפרוסות דקות , כמה חתיכות גמבה אדומה צוננת ועסיסית ואם אתם ממש רוצים להפציע את האורחים או את האנשים בבית גם מעט טחינה לא תזיק כי במזרח התיכון הכל הולך עם הכל בעיקר עם מתכונים לטוסטר .