טהרן פרק אחרון לצפייה ישירה

טהרן פרק אחרון לצפייה ישירה ספוילרים

הגענו לפרק הסיום בסדרת טהרן . עם ישראל במתח וגם באיראן בטח יש ל מעט צופים שכוססים ציפורניים. כמובן שצריך להיות איזה שהוא טוויסט בעלילה דברים שצריכים לקרות באופן מפתיע.  יש פה שני צדדים לסיפור . האם העונה הראשונה תסתיים באיזה שהיא צורה הרואית או האם ליצור פה איזשהו טוויסט בעלילה שיתן לנו איזה שהוא חומר למחשבה. טהרן פרק אחרון לצפייה ישירה ספוילרים והסברים

טהרן פרק אחרון לצפייה ישירה ספוילרים

טהרן פרק אחרון לצפייה ישירה ספוילרים

אם נסיים את הסדרה בזה שהפעולה הצליחה והסוכנת תמר רביניאן הצליחה להשבית את המערכת יהיה נחמד אבל נראה לי שהתפנית בעלילה זו שאנו מחכים לה מאז טהרן פרק 3 לצפייה ישירה . אז מה יכול להיות התפנית בעלילה ? לחבר חצר אחורית יש כמה רעיונות מסוג ספוילרים טהרן עונה 2 צפייה ישירה.

עצם בגרון של המוסד

תפנית מפתיעה בעלילה יכולה להיות בדמות מהלך מפתיע של לירז צרכי זאת שהגיע לירן בתור סוכנת הראשית ( עוד בחייהם …..לא צריכה טיסות מפוברקות ) והוא הולכת להכין לנו איזו שהיא הפתעה. היא עלולה להתגלות בתור סוכנת כפולה ( כבר היו כאלו במוסד ) לא מעט הודות לקשרים מהעבר האיראני שלה. אז שימו לב גולשים יקרים – צפו פגיעה. אם יש דמות  שיכולה להיות הפתעה גדולה בסדרה טהרן, כזו שתשאיר לנו את הפתח להמשך העונה הבאה עם איזה שהוא טוויסט זו בעיקר אחת משלנו שתהיה תקועה לנו כמו עצם בגרון.

עונה 2 טהרן אהבה בימי כולרה

אחרי עונת בכורה כל כך מוצלחת ולאחר שהסדרה נמכרה לאפל טיוי וכל העולם יצפה בה כמו פאודה בנטפליקס אני צופה שהמוסד הישראלי יוצף בבקשות התגייסות מכל רחבי העולם. אחרי הכל ה רע באוכל רחוב איראני. טיול במטוסים עלומים ברחבי העולם וחברות בארגון ביון.

הערוץ הראשון זה שנקרא היום תאגיד השידור הציבורי מכר את הסדרה ויקבל לא מעט כסף עבורה. סכום התמורה צריך לחזור אלינו הצופים. אם לא יהיה קיצוץ חד בתקציב התאגיד , כמתחייב מהמציאות הנוכחית, הריי שטהרן עונה 2 חייבת להיות יותר סולידרית למדינת ישראל. אחרת היא תאבד אמינות ולא תזכה להיות פאודה עונה 3 . בכל מקרה אנחנו מקווים שכל צוות השחקנים טהרן יישאר גם לעונה הבאה. תודו שכיף לראות אותם על המסך .

עכשיו שהעולם במצב של סטופ ואי אפשר לממש הטבות בכרטיסי אשראי או לנסוע למקומות מעניינים נחכה לעונה הבאה או פשוט נשקע לתוך סדרות מומלצות בנטפליקס.