עבמים בשמי ישראל הפנטגון חושף

עבמים בשמי ישראל הפנטגון חושף

אם משהו היה צריך תבלין נוסף לימים המוזרים שבהם אנו חיים ולתאוריות הקונספירציה שרצות ברשת הגיעה הצהרה יוצאת דופן של הפנטגון. אז מי שמחפש עבמים בשמי ישראל הפנטגון חושף כעת תכנית יוצאת דופן ומודה – אנחנו מחפשים עבמים ועוקבים אחר כלי תעופה מחוץ לגדור הארץ.

עבמים בשמי ישראל הפנטגון חושף צילומים בלעדיים

עבמים בשמי ישראל הפנטגון חושף צילומים בלעדיים

היום השלישי חשף – הייתה תקרית באזור 51

בסרט היום השלישי באמצע התקפת החוצנים על כדור הארץ מספר אחד הגנרלים לנשיא ארצות הברית סוד כמוס – באזור 51 במדבר באמת נחתו חוצנים ואפילו תפסנו אחד מהם ואת הספינה שלו. הנשיא הנדהם  ( מגולם בידי ביל פולמן מהסדרה החוטאים בנטפליקס ) לא מבין מה הולך פה ואיך שמרו מפניו סוד כזה.

אז זהו שעכשיו לא צריך להיות נשיא אמריקה הגדולה ובטח לא אשת הנשיא. השבוע יצא הפנטגון בהצהרה יוצאת דופן לפיה הוא מפעיל יוזמה ממשלתית חשאית לזיהוי איום אווירי. לא מדובר במטוסים סיניים שמנסים להנחית בארצות הברית צעצועים מפלסטיק או האחד מכלי הטיס של אסקובר אלא ממש בחיפוש אחר עבמים.

אני לא יודע מה חשבו לעצמם באותו רגע יוצרי הסדרה בערוץ ההיסטוריה חייזרים מהעבר. אבל בהווה יש כנראה יותר מדי פרטים שאנחנו לא יודעים , כי אחרת למה להשקיע כל כך הרבה כסף בחקר דיווחים על כלי טיס לא מזוהים משונים ובעיקר מהירים וחמקמקים.

מתי הופיעו עבמים בישראל ומה קרה בסוף

חושבים שרק באמריקה יש עצמים בלתי מזוהים ? חכו שתקראו את זה .

בשנות התשעים הופיעו במושב יציץ ליד מזכרת בתיה עקבות מוזרות שלא מהעולם הזה . המומחים טענו שמדובר בצורות חיים מהחלל החיצון והאנשים במושב דווחו על יצורים גדולים ומפחידים שבקרו בחצר ביתם. איך זה נגמר ?  אין תיעוד מצולם של החייזרים האלה אבל הם נחקקו בזיכרון הקולקטיבי שלנו.

והיה עוד חייזר , אבל לא אמיתי , סתם צעצוע וקראו לו החייזר מאחיהוד. במושב השקט בגליל התגלה , לכאורה , חייזר קטן שהרעיד את הגזרה. עדי ראייה ספרו שמפקד משטרת עכו הגיע למקום רכוב על פיאט אונו , חדשות ערוץ 2 יצאו מגדרם ובסוף …..ככל הנראה שהוא היה ממקום הרבה יותר קרוב.