מאנייכ ערוץ 11 צפייה ישירה כל הפרקים

מאנייכ ערוץ 11 צפייה ישירה כל הפרקים

ברוכים  הבאים לעוד סדרה מבית היוצר של ערוץ כאן לצפייה ישירה והפעם סדרה מקומית , הכי רחוק מטהרן עונה 2. סדרה ישראלית מקומית על הצרות הפנימיות של מדינת ישראל. אבל מי שלא מכיר את המילה מאנייכ  כנראה שלא היה נוכח כאן בשנות ה-70 וה-80. זה היה הכינוי של אנשי הפשע העולם התחתון והעבריינים על השוטרים והבולשת. מאנייכ ערוץ 11 צפייה ישירה כל הפרקים עם הסברים מאת עורך דין פלילי מוכר ! כל הביטויים כל הספוילרים לסדרה מאנייכ בערוץ כאן. אנחנו מתרגשים !

מנאייכ כאן 11 לצפייה ישירה

מנאייכ כאן 11 לצפייה ישירה

מטבע הלשון שהתהפכה על המשטרה 

כל מי שגדל בשכונות של פעם הכיר את הסצינה הזו . כאשר היה מגיע שוטר של הבולשת או ניידת פורד טרנזיט מקרטעת , אז החברה הפחות טובים , כאשר היו מבחינים מבית הקפה או מועדון הסנוקר  – ישר היו צועקים אחד לשני "המניאכ מגיע " , או סתם מאנייכ מאחוריך , או אחד לשני צועקים שים לב לעין הכחולה.

עד כאן פולקלור שנות ה 70 בישראל השנייה. מי שגדל בצפון תל אביב לא זכה לסצנות כאלו במרכז המסחרי מתחת לבית שלו. הסדרה החדשה של ערוץ 11 מדברת על הטוב והרע. כמו בכל ארגון יש את המלוכלכים ויש יותר טובים. יש שוטר טוב שוטר רע שאלה תמיד באיזה צד מסתכלים על זה.

השוטר המושחת פטור ? הסדרה החדשה עם שלום אסייג

בכל ארגון משטרתי אמור להיות מה שנקרא את הגרעין הפנימי של השוטרים שחוקרים את השוטרים.

אתם מכירים את זה בתור חקירות פנים , מח"ש , ואם אתם אוהבים את חוק וסדר אז אלה בדיוק הדמויות הלא מחייכות שנקראות internal investigation police.  עכשיו מתייצבים זה מול זה עמוס תמם ושלום אסייג משנות השמונים לסדרת מתח בערוץ 11 שאמורה לצנן לנו את הקיץ והחודשים הקרובים.

עמוס תמם אחת אפס אפס הוא כבר היה שוטר 

הסדרה שלנו בנויה על 2 כוכבים מאוד מוכשרים.  שלום אסייג שתמיד אהוב עלינו במיוחד !  ועמוס תמם שאנחנו מכירים סדרות קודמות וטובות אפילו כבר היה שוטר בסדרה 100. שניהם מככבים בתור שני צדדים של המטבע , השוטר הטוב והשוטר הרע.  תמיד אנחנו שואלים את עצמנו מי זה הטובים והרעים מי זה המושחתים ומי אלו  שתופסים את המושחתים. האם אנחנו לישון טוב בלילה ?

100 בשבילך ?  לא תמיד האם מאנייכ לצפייה ישירה תשנה את זה 

האהדה בארץ בארץ אף פעם לא הייתה גבוהה לכוחות המשטרה. היא מעולם לא התאפיינה ברמת הערצה או הערכה ציבורית ולא פעם סדרות וסרטים הציגו שוטרים מגוחכים. ככל הנראה הסיבה היא בגלל היעדר הצלחות מסחררות ואולי היעדר חריפות של השוטרים לפתור פרשיות או לפתור קשיים ולכן עולה החשד האם יש בתוך המשטרה שוטרים שתולים מטעם העולם המקביל. פרשית רב-פקד ערן מלכה היא רק דוגמה.

מאנייכ פרק ראשון מלא לצפייה ישירה ופרומו

מאנייכ ערוץ 11 צפייה ישירה כל הפרקים עם הסברים ספוילרים אתר הסדרות הישראלי ראשונים ברשת בואו לצפות ולקרוא על הסלנג ולמי באמת קוראים מאנייכ סדרות ישירות