מנייאכ פרק 2 לצפייה ישירה ערוץ כאן תאגיד השידור

מנייאכ פרק 2 לצפייה ישירה ערוץ כאן תאגיד השידור

לאחר שצלחה בהצלחה רבה את הפרק הראשון והמעניין של הסדרה מנייאכ בערוץ 11. ומי שלא הבין עד עכשיו מה פירוש המילה מנייאכאז פריוש הביטוי הוא  ,מלשן , משתף פעולה או  שוטר מושחת . הביטוי הזה מכין אותנו ואת העלילה לקראת מנייאכ פרק 2 לצפייה ישירה ערוץ כאן תאגיד השידור.

מנייאכ פרק 2 לצפייה ישירה ערוץ כאן תאגיד השידור

מנייאכ פרק 2 לצפייה ישירה ערוץ כאן תאגיד השידור

יש לנו את איזי בכר – שלום אסייג יש לנו את ברק הראל – עמוס תמם משני הצדדים של המטבע . כאשר כפי שאמרנו קודם המטבע הצדדים אף פעם לא ברורים לגמרי.

על מה הסדרה מנייאכ סדרות מומלצות ישראליות

הדמויות שמובילות את הסדרה – איזי בכר (שלום אסייג ) הוא השוטר ממח"ש , המחלקה לחקירות שוטרים , שחוקר את החבר הטוב שלו , אח שלו ,  שפעם היה החבר הכי טוב שלו – ניצב משנה ברק הראל מגולם על ידי עמוס תמם שכעת חשוד בעבירות שחיתות והוא מנסה בהתחלה לנקות אותו  , כמעט להוכיח שהוא לא מה שם שמייחסים לו.

אחי לא תמיד הכי החלום ושברו 

אם בפרק 1 מנייאכ לצפייה ישירה איזי בכר עוד מנסה לנקות את החבר שלו ולהוכיח שהוא רחוק מהמעשים המיוחסים לו , הריי שפרק השני והלאה מתחיל להסתבר העלילה מסתאבת ומסתבכת. השקרים הלכלוכים התרמיות הבגידות בין החברים הולכים עם ומסתעפים.

איזי מגלה שהשוטר שהוא הכיר בעבר , או חשב שהוא הכיר זה כבר לא אותו אדם. ומצד שני ברק הראל שחשב שהחבר שלו איך זה עליו ויתן לו גב ולהמשיך במעשים בשם החברות של פעם  או ייתן לו החלקה על השחיתות , מגלה שהוא נמצא מול קיר.

המתיחות בין שני החברים עולה לקראת פרק 3 מנייאכ לצפייה ישירה . העלילה והיחסים ביניהם מגיעים לעימותים חזיתיים ,  כמובן שמעורבים עוד צדדים נוספים שהולכים ונחשפים בפרקים הקרובים של מנייאכ.

יש פה הרבה שקר הרבה מתח תרמית ושוב סידרה שכיף לצפות בה נותנת לנו להיזכר מי זו המשטרה באמת להבין את הדברים מאחורי הקלעים ותהנו ! 

צוות שחקנים בסדרה מנייאכ ערוץ 11 

אז חוץ מעמוס ושלום יש לסדרה קאסט מעולה.

אורנה פיטוסי חוזרת לקדמת המסך בתפקיד אתי בכר – קצינת משטרה ואשתו של איזי

מיה דגן בתפקיד רונית מינצר , אנטי תזה של השוטרים שגדלו באותה ניידת היא זו שמבקשת מאיזי לחקור את הפרשה של החזר הטוב

דורון בן דוד מפאודה הוא אופיר לייבו לייבוביץ' – קצין בילוש מתחת ראשון לציון וידו הארוכה של עמוס תמם בתפקיד ברק הראל