מנייאכ פרק 4 צפייה ישירה הסברים דמויות ספוילרים

מנייאכ פרק 4 צפייה ישירה הסברים דמויות ספוילרים

אתר הסדרות של ישראל מביא לכם באופן בלעדי את מנייאכ פרק 4 צפייה ישירה הסברים דמויות ספוילרים וכל מה שצריך לדעת המשטרה מבעד לסדרה של תאגיד השידור הישראלי והיום פרק 4 מנייאכ . בעמוד זה פרומו מיוחד של אתר הסדרות של ישראל מנייאכ לצפייה ישירה כל הפרקים .

בסוף הכתבה – צפו בסרטון הוידאו הבלעדי של האתר על מנייאכ פרק 4 הסדרה ערוץ 11 

ספוילר 1 האיש הישר נתפס על בגידה באשתו שגם היא שוטרת 

פרק 4 מנאייכ . מעבר לעלילה המשטרתית והחקירות פנים והחבר ברק. ואמלח וארגון פשע דווקא יש קטע מעניין. הריי בכל סיפור צריך את הצד המשפחתי והרומנטי.  את התא המשפחתי. ואכן מתחילה העלילה להסתבך ברמה האישית . איזי ואשתו נכנסים כמו שאומרים , עולים על שרטון .

היחסים עולים על שרטון בגלל המתיחות ובגלל היריבות בינו לבינה שניהם שוטרים . היא בצד אחד של השוטרים והיא בצד של חקירות שוטרים שסרחו. המתיחות בבית משפחת בכר מתגברת.

וכמו שאומרים אם רואים אותו במערכה הראשונה הוא ירעיש במערכה השלישית ובפרקים הבאים של מנייאכ. עכשיו בטח תשאלו איפה הרעשן שיכניס פלפל לתוך הסדרה ולחיים של הגיבורים ? כמו תמיד – חפש את האישה האחרת. כנראה שאותה בחורה רוסיה שאיזי עוזר לה להגיש תביעה נגד השוטר שהיכה את הבן שלה , תתאהב בו.

בבית מחכה לו שוטרת בתחנה מופיעה גברת מעיר אחרת  

למה אנחנו חושבים ככה  ?  כי בדיוק עבור סיטואציות כאלו מביאים לסט אשה יפה ומרשימה , עם יכולת לפתות כל גבר שהיא תרצה , במיוחד עם הקריירה עלתה עד מעל לראש ובבית ממתינה לו שוטרת גברת בכר מגולמת באמנות על ידי אורנה פיטוסי .

זה הטוויסט בעלילה של מנייאכ – במישור האישי איזי בכר הוא השוטר הטוב והישר כמו סרגל , במישור האישי הוא נמצא בפני אשה שיכולה להשגי כל דבר שהיא מבקשת . בעיקר אם מדובר באיש משטרה נכבד, מקצוע שיוצאי ברית המועצות מעריכים מאד ויודעים לכבד – מדים , דרגות , מעמד.

אז מה צפוי לנו ? יהיה קטע אינטימי , קטע רומנטי בין איזי ( שלום אסייג ) לבין טניה לוין (אנה דוברוביצקי) אמא יקרה לי שהלכה להתלונן במח"ש. הנה לכם גולשים יקרים רמז לבאות אודות העלילה של הסדרה מנייאכ.