מתכון לטורטיה מתוקה בטוסטר פשוט וקל להכנה

מתכון לטורטיה מתוקה בטוסטר פשוט וקל להכנה 

טוסטרים הם אביזר חשוב בכל מטבח. לא מעט בזכות העובדה שהם פשוטים לתפעול בטוחים ביחס לבישול בתנור או גז. הכנו לכם מתכון מפתיע וקל של מתכון לטורטיה מתוקה בטוסטר פשוט וקל להכנה שכולו פינוק לארוחת הבוקר או ארוחת ביניים קלה לילדים . זה זול זה מהיר פשוט וקל .

בסוף העמוד סרטון הדרכה מתכון מתוק לטוסטר טורטייה בשוקולד

טורטייה עם שוקולד המעדן המפנק של הטוסטר במטבח 

במטבח הישראלי נפוצים 2 סוגים של טוסטרים. יש את הטוסטר אובן הקטן שבדרך כלל נח על השיש ואת הטוסטר הלחיץ שהפעם מכין לנו טורטייה מתוק בשוקולד נוטלה או שוקולד השחר.

בחלק הראשון של הסרטון נציג לכם את המרכיבים הדרושים להכנת טורטייה חמה עם ממרח שוקולד. 

חלק 2 של המתכון בסרטון הוידאו בסוף העמוד

הרכיבים הדרושים : טורטייה שניתן לרכוש בכל מרכול אפשרי מחיטה מלאה לפי הטעם , ממרח שוקולד השחר או נוטלה או כל ממרח אחר כמו צ'וקוטה. זהו ! לצידם נניח נייר אפיה על מנת שלא ללכלך את הטוסטר ולא שרוף את הראפ עצמו. נמרח שוקולד למריחה לפי הטעם ( אני למשל אוהב כמות גדושה שנמסה בפה ! ) .

את הטורטייה נגלגל מעט כך שתיתפס בין שני חלקי הטוסטר הלחיץ ונסגור את המכשיר ל 2-3 דקות תלוי בעצמת המכשיר ובתוצאה הרצויה. מי שאוהב את הטורטייה שלו קריספית מוזמן להשאיר עוד דקה אחת ,אבל לא יותר מדי. זוכרים ? לא בא לנו פחם בטעם שוקולד.

החצר האחורית האתר שיש בו הכל מתכונים מתוקים מהירים להכנה בבית בקלות , מתכונים לאירוח , קינוחים שאפשר להכין בקלות בבית. בואו לבשל אתנו עם מתכון מיוחד אורגינל לאורז עירקי 

למה בחרנו במתכונים לטוסטר ולא במתכון מסובך של בשר מעושן בעץ דובדבן 

  • קל מאד להכין אוכל בטוסטר לחיץ
  • אפשר לשלב מתכונים בריאים עם מעט או ללא שמן
  • ניתן להכין ירקות קלויים אנטיפסטי במהירות בלי לפתוח את התנור הגדול
  • לאחר הבישול קל מאד לנקות את הטוסטר
  • ניתן להכין את האוכל בתוך נייר אפייה ולחסוך בזמן ניקיון לאחר הבישול