הפושעים המבוקשים ביותר בעולם נטפליקס ישראל

הפושעים המבוקשים ביותר בעולם נטפליקס ישראל

הם בורחים על נפשם בצורה כל כך מתוחכמת שאפילו שיא הטכנולוגיה לא מצליח לסייע לרשויות החוק לאתר אותם. קבלו את הפושעים המבוקשים ביותר בעולם נטפליקס ישראל צפייה ישירה עם כתוביות עברית על הפרקים עונה ראשונה .

הפושעים המבוקשים ביותר בעולם נטפליקס ישראל

הפושעים המבוקשים ביותר בעולם נטפליקס ישראל

מאפריקה ועד דרום אמריקה

החבר של אל צאפו

איסמעיל הוא חבר טוב של אל צ'אפ שעושה עכשיו חיים בכלא השמור ביותר בארצות הברית. אבל החבר השמרן מצליח להתחבא עד היום באזורים בהם קרטל סינלואה שולט. כמה זמן אתם עוד חושבים הוא יחזיק מעמד לפני שרשויות החוק ישימו עליו את היד. באותה נשימה נזכיר לכם אל צאפו עונה 3 המומלצת.

פליסיאן קבוגה

אין לי הגדרה לטיפוס הזה שאחרי על אסון מעשה ידי אדם המתרחשים עד היום באפריקה. כדאי לראות את הפרק הזה בעיקר על מנתץ להבין עד לאן שנאת חינם יכולה להוביל. פרק שכולו הצצה לחצר האחורית של החיים.

סמנתה ליוטווייט

מה לילדה טובה אנגליה ולארגונים חשוכים הפועלים ברחבי העולם ? כנראה  שבעיקר שעמום , אחרת אני לא יכול להבין כיצד היא הגיעה למעמדה הרם בארגוני האלו ולהפוך לפושעת הנמלטת המבוקשת בעולם. כאילו מה ….אין מספקי מה לעשות ולאן לטייל באנגליה. פרק מרתק שווה צפייה !

סמיון מוגילביץ

זה הפרק של הפשע המזרח אירופאי. יש לנו סיפור קלסי שנטפליקס מטפלת בו עם המון כבוד. שוטרים חוזרים ובאים , חושבים לתפוס אותו , אבל הוא קם ונעלם בכל פעם שהם מתקרבים. הוא מגלגל מליארדים והמשטרה עוד בארוחת בוקר. הוא מגדל קלאסה וסגנון וכחות החוק עוד מקווים לתפוס את אחד הפושעים המתוחכמים בעולם. אין סיכוי שתתקלו בסמיון ככה סתם בתור לאן שהוא. מצד שני היה לו מפעל טקסטיל בישראל אז לכו תדעו מה יהיה עם המענקים של מס הכנסה. מה שבטוח הוא לא יצטרך מימוש זכויות ביטוח לאומי.

מתאיו מסינה דנארו

אחד המבוקשים האחרונים וממנהיגי המאפייה הסיציליאנית. אומרים עליו שהיה הדון האחרון , שיהיה גנטלמן ללא תקנה ובעיקר אהב מאד לשחק בסופר מריו. השוטרים האיטלקים אפילו הצליחו להגיע לקן האוהבים שלו ושל אהובתו , אבל כבר היה הרחק מאד משם. ליותר מזה משטרת איטליה לא הצליחה להגיע.

לסיכום זו אחת מסדרות הדוקו הטובות בנטפליקס ובכלל שהמשך יכול להציע לנו היום.