טלפון באלף שקל דור 4 השוואות מחירים

טלפון באלף שקל דור 4 השוואות מחירים

דור חמש של התקשרות בסלולרית עוד מעט כבר , מכרז התדרים כבר נסגר אולם לדור 4 מתוכננים עוד חיי מהדף ארוכים. יצאנו לבדוק איזה טלפונים טובים אפשר למצוא במחיר של עד אלף שח וחזרנו עם מותגים מוכרים  .טלפון באלף שקל דור 4 השוואות מחירים 

טלפון באלף שקל דור 4 השוואות מחירים

טלפון באלף שקל דור 4 השוואות מחירים

סמסונג או שיאומי עניין של הרגל והעדפה 

טלפונים זולים ממותגי העל של עולם הסלולר לא היו כאן על המדף לפני עשור. את מקומם של הטוב והבזול מלאו מותגי מדבקה ממזרח אסיה. בשנים האחרונות המגמה הפוכה. החברות המובילות משחררות לשוק מכשירים ברמת מחיר ברת תחרות למוצגי הביניים , בעיקר כאלו שהצליחו לנגוס בנתח השוק נכבד כמו שיאומי. 

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 128GB 6GB RAM

באופן מפתיע שנת ההשקה של הדגם הזה היא 2020. אולי זה המשבר הכלכלי שדוחף את המחירים כלפי מטה , אולי רשת 5G שתושק בקרוב בישראל ואולי שרשרת הערך מרוויחה גם כך טוב בדרך. 

נמכר בטווח מחירים שבין 600 ל 900 שח לנפח חסון פנימי של 64GB ומסך בגודל 6.53‏ אינטש . את דעתי על מצלמות דיגיטליות אתם מכירים. המקצוענים ימשיכו להסתובב עם מצלמות נפרדות מטלפון. אבל  Note 9 Pro  עם מצלמת :48 + 8 + 2 + 2 מגה פיקסל לרוב זה יעשה את העבודה בצורה מעולה. 

מומלץ גם בתור טלפון לילדים , המחיר מעולה , ואם ניקח בחשבון שרשת דור 4 תמשיך לתפקד לצד 5G Z זו אחלה עסקה. 

היתרון הבולט :  קיבולת הסוללה 5,020 mAh ללא טעינה אלחוטית 

Samsung Galaxy A21S SM-A217F 64GB 4GB RAM

המכשיר של סמסונג קצת יותר מהשיאומי אבל גם הוא הוכרז בשנת 2020 כך שבהחלט לא מדובר במוצר מיושן שצבר אבק על המדפים בחול בטרם הגיע לארץ. גודל המסך 6.5‏ אינטש ועם נפח אחסון פנימי זהה של 64GB  גם המכשיר מצויד במצלמה 48 + 8 + 2 + 2 מגה פיקסל . אז מה יותר טוב ? אם תשאלו אותי , בתור אחד שכבר התרגל לשיאומי אז התשובה ברורה , מצד שני מי שאוהב את סמסונג כמותג בהחלט יכול להנות ממכשיר טלפון שמספק את הסחורה עבור קצת פחות מ 1000 שקל. 

טלפון עם סוללה בעלת קיבולת 5,000 mAh ולא פחות חשוב הוא בא ממשפחה טובה 

סלולרי  ב 1000 שקל המלצות השוואות מחירים איזה טלפון מומלץ לילדים ולכם במחיר של עד 1000 שח ופחות איזה מכשיר אינו מומלץ לרכישה ולמי סוללה הכי חזקה