מנאייכ פרק 7 מלא צפייה ישירה ספוילרים והסברים

מנאייכ פרק 7 מלא צפייה ישירה ספוילרים והסברים

ברוכים הבאים גולשים וגולשות . אתם במתח ? גם אנחנו . לא כל יום סדרה ישראלית מקורית אוזרת אומץ ונכנסת היישר לקרביים של משטרת ישראל ומציגה אותה כמו שהיא . יותר מכל היא מציגה את האנשים שמאחורי המושג משטרה , מחלקת בילוש ואת העבודה היום יומית סביב בטחון הציבור. אתר הסדרות הישראלי מנאייכ פרק 7 מלא צפייה ישירה ספוילרים והסברים

מנאייכ פרק 7 מלא צפייה ישירה ספוילרים והסברים

מנאייכ פרק 7 מלא צפייה ישירה ספוילרים והסברים

מנייאכ בפרק 7 גרסת הפרקליט

כפי שאתם צופים בוודאי הרומן בין איזי לבחורה היפיפייה הרוסיה הולך ומתהדק ולאט לאט הוא התקדם.  רואים את החיבה ראינו את המתנה , בשלב הבא נראה אולי פגישה אולי חיבור כשהיחסים בבית , בין איזי לבין אשתו השוטרת מתערערים. ומה קורה שבבית לא טוב ואין מה לחפש ? כמו בכלכלה , יוצאים לשווקים חדשים. וכמו שכתב מאיר אריאל , אם יש איזה חוג בסביבה אז למה לא אפילו עם אלה. 

רוסלן צף על פני המים

רוסלן שלם את המחיר. ראינו את החיסול שלו והגופה הזאת ,כמו שאומרים , תמיד תצוף ותעלה בשלב קריטי של העלילה ובטח תביא לתפנית ברגע לא צפוי. מתחילות להיערם גופות וזה סימן לא טוב. בעיקר כי במצב כזה קשה לשמור על שקט תקשורתי ובעיקר לכבס את הכביסה המלוכלכת בתוך המשטרה. 

זה אומר שיש התפתחויות בעלילה . השלדים בארון – בקטע רומנטי ,גם של ברק הראל ( עמוס תמם המעולה ) . הולכים לצוץ ופה יש לנו עוד קטע רומנטי אפל שהסתיים ככל הנראה בהיעלמות של מי שהייתה זוגתו של ברק הראל , השוטר הרע בסדרה. עושה רושם שידו של ברק הראל הייתה בדבר יכול להיות שאפילו יותר מיד אחת. מדובר באירוע על רקע רומנטי פלילי. גם שם הייתה העלמה של הגופה , כי בטח היא ידעה דבר או שניים על השחיתות המשטרתית ,  ועלה מה שהחבר שלה מעולל ואולי אפילו הייתה שותפה שלו. 

חם על המסך ובמטה המחלקה לחקירות שוטרים מנאייכ הפרק השביעי עונה 1 הסברים ספולירים כולל פרומו חדש עם הסברים לסדרה שכובשת את המסך ערוץ 11 כאן כל הפרקים צפייה ישירה תרגום עברית מובנה ופירוש העלילה כל מה שצריך רשימת שחקנים מנאייכ