מנאייכ ברסלב אוקראינה עוברים לאומן

מנאייכ ברסלב אוקראינה עוברים לאומן פרקים מלאים לצפייה ישירה

יש דברים של אממש מסתדרים . למשל איך יצא אלירן חן במדינה שיש בה זיהוי פנים בשדה התעופה ודרכון ביומטרי. אבל עכשיו בפרק 8 לצפייה ישירה עוברים לאוקראינה. את מקומן של הקהילות היהודיות המפוארות בתחום המושב החליפו תאים אפלים של עבריינים . יאללה מנייאכ 

פרק 8 מנאייכ צפייה ישירה 

האחרון שיצא ממשיך בקו של הפרקים האחרונים . מעלים הילוך . העלילה הולכת ומסתבכת מצד שני קצוות מתחילים להקשר. יותר מדי קשרים.

פרקליטת המחוז עתליה 

שאמורה להיות חכמה יותר מהשוטרים עתליה ( מחמאות על בחירת השם ) הפרקליטה של המחוז מעורבבת עם הפושעים הפחיתה גם רוצה כנראה לנקות את עצמה וצאת מהבור שכולם נופלים אליו. היא חושבת צעד אחד קדימה אבל נשארת במסגרת המגבלות כי גם היא יודעת עם מי יש לה עסק והכי חשוב  – יודעת שבמקרה צרה אף מנייאכ לא יבוא לעזור לה.

איזי היחסים עם אשתו והגשרים שנשרפו

איזי בכר הוא הדמות הכי טרגית בסדרה. הוא מתחיל אותה מהנקודה הכי גבוהה ומסיים אותה כאחד המנייאכ. לא הרבה יותר טוב מלייבוביץ. בואו נראה מה הולך להיות אתו בפרק הבא ערוץ 11 לצפייה ישירה . טוב אז לא בדיוק הטיפוס של בדיחות קורעות על שוטרים אבל :

הוא יורה לכל הכיוונים בשם הצדקנות וקצת מטביע את עצמו.  היחסים שלו עם אישתו מידרדרים מדחי לדחי כמובן שזה מה שמביא אותו עמוק לרומן עם טניה .

מי שחשב שהקטע עם טניה התפוצץ בגלל הבן שלה טעה. לא סתפ הביאו לסדרה יש שם רומן מתקדם והכי אסור שיש .שוטר מנצל מעמדו . זה מעמיד בגיחוך את הפיכת השולחן על אשתו אורנה פיטוסי , לה לפחות היה אומץ לבקש סליחה.

רונית מינצר מנצחת תמיד את כולם

עושים צחוק מהעבודה. חבורת גברים שעשו קריירה במשטרה נופלים בסוף אצל הבלונדה. לא למדתם כלום מהימים שלכם ביחידה המרכזית , בלשים עאלק. היא משתמשת בתמונות של איזי עם טניה על מנת לחלץ את עצמה מהתביעה שאיזי , ההומניסט בשקל , רקח למחש. היא מוסרת את החומר לשאול כץ  , המפכל הבא.

על זה היו אומרים פעם בגרעין הנחל – כאשר ה ….עומד השכל בתחת. אז אם שאול ודודו מעורבבים חזק בפרשה.

מחש לא מחכה לחפרפרת ומדליף

ההצלה לעבריינים מגיעה מלהב – אתם מופתעים  ? החבר של החוקרת שככל הנראה נכנסה להריון לא מתוכנן , הוא רוצה להרחיק אותה מהחקירה , הוא חוזר לאשתו. עכשיו הוא מדליף את החומר החוצה ואז ההצלה לעבריינים מגיעה מכיוון להב.

ועכשיו לאוקראינה אומן בלי צו עיכוב יציאה מהארץ ובלי דרכן ביומטרי

בכל פעם שאני עובר במעבר הגבול ש נמל תעופה בן גוריון אני מתפלל שהתמונה שלי תעבור בזיהוי פנם ואף אחד לא ירגיש שעליתי 10 קילו . לפעמים אני רואה שם אנשים חוזרים על מבחן הפנים מספר פעמים. עכשיו בואו תסבירו לי איך אלירן חן יצא ועבר את כל זה מכה ראשונה. לך תבנה מדינה . איפה צו עיכוב , איפה להראות לנו איך נראית טיסת לואו קוסט לאומן . טוב יאללה בואו נמשיך פרק 9 מאנייכ צפייה ישירה זו חוויה בפני עצמה.

זה בונוס בפרק הבא . מנייאכ צפייה ישירה נותנת לנו מבט ,לחובבי ברסלב וכל אלה שרוצים לנסוע לאומן בראש השנה. עם אישור של משרד הבריאות או לא.

אלירן חן הצדיק הידוע גם הוא יגיע לאומן מסתובב שם בונה חיים חדשים . זא נכון שאנחנו רואים כמה תמונות מאוקראינה , אבל יש הרבה יותר מה להראות שם , טניה זו רק דוגמא.

אז הנה להיות גרסת הפרקליט שמסתובב ומקליט ולנו תמיד יש פרקים חדשים מנאייכ פרק חדש לצפייה ישירה