הזמר במסכה פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ 12

הזמר במסכה פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ 12

אתם מוכנים? את מתרגשים ולא יכולים להמתין ולראות מי הסלב או הפוליטיקאי שהתחפש, עלה על הבמה לשיר וצוות השופטים לא הצליח לנחש מי זה באמת. חכו ותראו מה איך כל המדינה תדבר על זה.  הזמר במסכה פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ 12 הולכת לכבוש את המסך ואת המדינה ולנו יש ספוילרים אדירים! וידאו לפרק הראשון בסוף הכתבה

דבר כזה עוד לא היה פה! 

מגיע בן ושר. ככה רק לפי קול שלו הפאנל צריך לנחש מי זה. כי זה יכול להיות קול אחד, היום עם כל הסימפולים והרעש והמוזיקה הגרנדיוזית לך תשע מי שר מתחת לתחפושת.

זה לא דומה לשום אחר שראיתי 

אם צדי צרפתי היקר והאהוב, מעמודי התווך של האמנות בישראל מכריז בקול שהוא, כזה דבר טרם ראה, אז כנראה שיש לנו סיבה טובה לחכות כי המסך מתחמם, התחפושות במחסן מחכות בלי טיפת סבלנות ואני כבר מחכה לשומע את אופירה צועקת שהיא לא מאמינה.

חברי פאנל המנחשים הזמר במסכה ערוץ 12 צפייה ישירה 

להיות חלק מרשימת תוכניות קשת זה כבוד גדול תמיד. אז הכירו את חברי הפאנל: נתחיל עם המנחה עידו רוזנבלום. אפילו הוא יתרגש. יתר חברי הפאנל הם שחר חסון שאחראי על ההומור, אופירה אסייג שאחראית על ההתרגשות, צדי צרפתי מר אומנות של ישראל והצמד חמד סטטיק ובן-אל תבורי.

ספוילרים ! מי הדמיות בתכנית זמר במסכה קשת צפייה ישירה 

השועל במסכה

ויין בריידי הזוכה של עונה 2 נתן רמזים לאורך כל העונה הוא השועל במסכה. הוא שלח רמזים כל כך עבים לקשר שלו לגברת דאבטפייר בגילומו של רובין וויליאמס אליו הוא קשור אבל אף אחד לא נחש מי נמצא בתוך התחפושת של השועל

הדב במסכה לא תנחשו מי נמצאת שם ספוילר הזמר בתחפושת 

האם אתם יכולים לדמיין שמשהי בקליבר של לימור לבנת או ציפי לבני ייכנסו לתחפושת וישירו על הבמה. אני לא מוכן להאמין אבל שרה פיילין שכמעט והיית הסגנית נשיא ארצות הברית וכהנה כמושלת אלסקה עשתה את זה בגדול. זאת אשה בלי חשבון והיא הייתה הזמרת במסכה בתחפושת מדהימה של דב ( טוב כי היא מאלסקה).

עכשיו בואו נראה מי הם המשתתפים הישראלים של הזמר במסכה 2020