זמר במסכה הדמויות ספוילרים חזקים 

זמר במסכה הדמויות ספוילרים חזקים

אז מה אתם אומרים על פרק לצפייה ישירה של הזמר במסכה. היו לנו שם תרנגול, דרקון, שור ויעל. אז מי היו הזמרים בתחפושות. זמר במסכה הדמויות ספוילרים חזקים , הזמרים במסכה מי הדמויות ששרות. כל הדמויות! 

יש לנו בימים אלו אחלה של תכניות מקור על המסך. ערוץ 12 עם אתי אלון המעילה והזמר במסכה, ערוץ 13 עם המירוץ למיליון עונת 2020 וכל העולם בסגר מסביב למסך. ערותי השידור חזרו לימים הטובים שלהם. הפעם קבלנו אחלה תוכנית מתח בריא של הזמר במסכה פרק 1 לצפייה ישירה ערוץ 12 מאקו טיוי 

זמר במסכה הדמויות ספוילרים חזקים מאקו טיוי

זמר במסכה הדמויות ספוילרים חזקים מאקו טיוי צילום מסך 

טל פרידמן קרמבו הזמר הראשון

אנחנו מכירים את טל פרידמן בתור מר ארץ נהדרת ומהתוכניות שלו עם איל קיציס, אבל לובה הוא גם מוזיקאי מחונן. מנגן בגיטרה חשמלית ועושה הרבה שמח לאן שהוא לא מגיע הכל בהנחה שלא קוראים לכם יוקנת.  טל פרידמן קרמבו הוא הדמות הראשונה שחושפת את המסכה וזה אחלה סיפתח. 

הזמרים במסכה ערוץ 12 לצפייה ישירה 

היעל חולמת על הצק, התרנגול נתן שואו, השור טוען שהוא רגיש והדרקון נראה כמו ילד טוב ירושלים. אז עכשיו חכו לשמוע ולראות מי הם הדרקון, המלפפון החמוץ (שהוא אולי זאת היא) והיעל שזו אולי בכלל נטע אלחמיסטר. 

רבותי וגבירותי מהפך ברייטניג 

לאחר שרשת ערוץ 13 התחילה לצמצם פערים מול קשת הגיע הזמר במסכה והחזיר את הנתונים לרמות המוכרות שלהם. הזמר במסכה" גרף נתוני רייטינג מרשימים עם 26.4% ו-710 אלף צופים. המירות למיליון שוביל את הטבלאות נשאר עם שיא שלילי ורק 12.4% ו-351 אלף צופים שהעדיפו לראות צלילה בתעלות על פי הקרמבו והמלפפון חמוץ במסכה של ערוץ 12 לצפייה ישירה.

שמח על המסך של הטלוויזיה שלי 

איזו תקופה נהדרת עוברת על הערוצים בישראל. הסגר משאיר את כולם בבית ובין נטפליקס לדוקו טובי טיוי כולם על המסך רוצים שעשועים על המסך. מה עושים מה עושים. נותנים לעם לחם ושעשועים. והנה מה שהולך על המסך : 

המעילה עם אתי אלון לצפייה ישירה בערוץ 12

אהבה חדשה בקרוב בערוץ 13 הרווקות של תל אביב נלחמות בבדידות

בקרוב בקרוב …..שעת נעילה בערוץ כאן תאגיד השידור