הדב במסכה גדי סוקניק נחשף בפרק 3

הדב במסכה גדי סוקניק נחשף בפרק 3

כולם היו בטוחים שיגלו מי הדרקון במסכה ערוץ 12 אבל ההפקה עשתה תרגיל וחשפה זמר אחר. הדב במסכה גדי סוקניק נחשף בפרק 3 ואנחנו כבר עם הפנים לפרק 4 צפייה ישירה זמר במסכה מאקו טיוי

דב במסכה ערוץ 12

דב במסכה ערוץ 12

שוטר חדר חקירות וכוסברה לך תזהה את גדי סוקניק 

למה הפאנל לא מליח עד כה לזהות את הזמרים המחופשים. יש לכך סיבה טובה. הרמזים מטעים מאד ומזכירים חידון היגיון. קח רמז תכפיל תחלק תוציא שורש ואז אולי תקבל את הטון הראשון. זמר במסכה היא לא תכנית בה הפאנל אמור לגלות מי הזמר המחופש. היא אמורה לספק מתח בידור וכיף לכל המשפחה במיוחד בתקופה הזו. ואת זה היא עושה בגדול ועל מגיע לקברניטי ערוץ 12 יותר מאשר מילה טובה- עשיתם טוב על הלב של העם שרוצה קצת בידור קל ולא מזיק.

השיר של הדב זמר במסכה בילי ג'ואל פיאנו מן 

את בילי גואל אנחנו מכירים בלהיט שלנו מלפני כארבעים שנה – כנות Honesty בימים בהם בילי ג'ואל גדל זיער בסגנון אפרו ונפק שירי פסנתר מהטובים ביותר שנוצרו כאן. כאשר הוא מבצע את piano man אני מרגיש כאילו הוא כתב את השיר על עצמו כאשר נגן בתחילת הקריירה במקומות הרבה יותר קטנים מההיכלים שהוא רגיל לגדוש היום הכל SOLD OUT .

בחרתי בביצוע הזה של בילי ג'ואל לשיר הזה שבצע הדב במסכה, בביצוע משנות השבעים, שכולנו היינו יפים חתיכים ותמימים והתכנית זה הסוד שלי הייתה הסוד הכי שמור בטלוויזיה של ישראל. ארבע דקות ועשרים שאלות. העניין הוא שאז המנחה היה אורי זהר, וחברי הפאנל היו מצליחים לזהות את בעלי הסוד עם מסכה עם כיסוי עיניים או גם וגם.

 

צפו כעת בביצוע לשיר פיאנו מן שבצע גדי סוקניק

In 1973, Billy Joel released his legendary 'Piano Man' album. Listen to Billy Joel perform the title track 'Piano Man'.

 

 

מאקו טיוי הרמזים של הספוילרים זמר במסכה פרק 3 לצפייה ישירה ערוץ 12 הדב במסכה גדי סוקניק נחשף בפרק 3 פרקים מלאים ספוילרים צפייה ישירה ערוץ 12 זמר במסכה בואו לגלות מי הדב התרנגול והשור השפירית והדרקון ראשונים