סרטון הזכייה נינג'ה ישראל יובל שמלא

סרטון הזכייה נינג'ה ישראל יובל שמלא

הדלפה כזו היא סיוט של כל כלי ערוץ טלוויזיה. לא ברור מי אבל ההכרזה על הזכייה של יובל שמלא בגמר נינג'ה ישראל 2020 עם זיקוקי הדינור ברקע לא משאירה מקום לאותנטיות של סרטון הזכייה נינג'ה ישראל יובל שמלא. כל הפרטים על ההדלפה של הזוכה, לכאורה, בתכנית הנינג'ה 

צפו בסרטון בסוף העמוד! נינג'ה ישראל סרטון הדלפה.

נינג'ה ישראל סרטון הזכייה

נינג'ה ישראל סרטון הזכייה

בסרטון נשמע אסי עזר אומר- מי שעשה את זה הכי רחוק הכי מהר הנינגה של המדינה. ואז רותם סלע ממשיכה אותו אומרת המנצח הגדול של נינג'ה ישראל 2021 ואחר כך שניהם מכריזים את שם הזוכה יובל שמלא על רקע הזיקוקים

קרה לטובים ביותר- ההדלפות הכי מפורסמות של פרקים מסדרות וסרטים 

משחקי הכס עונה 6 הודלפו 2 פרקים. בנוסף דלפו לרשת 4 ארבעה פרקי "משחקי הכס" של עונה 5 אבל המעריצים ברובם נשארו נאמנים לסדרה כמו ג'ון סנואו לצפון והמתינו לשידור.

טהרן לצפייה ישירה ערוץ 1 הודלפו 2 פרקים מיד לאחר הפרק השני וחיסלו את סיכוי הערוץ לרשום אחוזי צפייה

ורק מסדרה אחת ויחידה האהובה עלי בכל הזמנים- שובר שורות נטפליקס ישראל לא דלף פרק אחד לרפואה וכל שבוע, חמש עונות, המתנו בסבלנות עד העונג הבא.

שימו לב! הסרטון מוצג באתר באמצעות קוד הטמעה ואינו נמצא על שרתי האתר.

איך דולפים פרקים לאינטרנט ( לא רק האקרים )

חשבתם שרק האקרים גורמים לדליפת פרקים שטרם שודרו לרשת? אז אתם טועים בגדול. אם נלמד מהמקרה של משחקי הכס לצפייה ישירה. אחת ההנחות למקור הפרקים שהסתובבו ברשת, טוענת כי הבעיה הייתה נעוצה ב HBO ספרד שבטעות אפשר לראות את הפרק 4 ימים לפני השידור בצפייה לפי דרישה.

לרוב לאחר שהפרק המודלף יצא לאוויר כבר קשה לעצור אותו. הוא לרשתות, נוצרים טורנטים והנזק כבר קרה וחבל. חברות ההפקה משקיעות הון תועפות בהפקות יוקרה שכולנו נהנים מהן לצפייה ישירה וחוזרת. מה הטעם לדעת לפני כולם, מה שממילא ישודר בערוץ תוך מספר ימים. מילא אם זה היה המספרים הזוכים.

ומה יש לנו להגיד על זה? ספוילרים זה מעולה, אבל תשאירו לנו את המנה העיקרית לצפייה בזמן ובמועד.