סמסונג דור 5 מכשירים תואמי 5G

סמסונג דור 5 מכשירים תואם 5G תוצרת samsung

אם אתם רוכשים טלפון סלולרי חדש בימים אלו, ההחלטה הראשונה שלכם צריכה להיות האם הולכים על מכשיר תואם דור 5 או שמראש ממתינים כשנה ורק אז משדרגים כאשר הרשת תהיה פעילה ומבצעית במרבית חלקי הארץ ומחירי המכשירים ירדו מעט. ואיך אפשר לדבר על 5G בלי להזכיר את סמסונג דור 5 מכשירים תואם 5G תוצרת samsung

סמסונג דור 5 מכשירים תואם 5G תוצרת samsung

סמסונג דור 5 מכשירים תואם 5G תוצרת samsung

האם כדאי לרכוש מכשיר תואם דור חמש 

מכיוון שמדובר בהוצאה לא מבוטלת אז ההחלטה היא בעיקר אישית ומושפעת מהמצב הכלכלי. בעוד שנה אני בטוח שאכתוב אחרת. עד אז רשת 5G בישראל אמורה להיות בעלת פריסה ארצית, שמישה, זמינה ובעלת יכולת לממש את הפוטנציאל הטמון בה בתחום התקשרות הסלולרית.

כאשר מדובר במכשיר טלפון מומלץ במחיר של כ 2500 שח תואם דור חמש של סמסונג הכתובת היא המכשיר Samsung Galaxy S20 FE 5G והוא נכנס בדיוק לקטגוריה של מכשירי הדגל של שיאומי בתחום דור 5F. זה סיפרו ישן חדש. לקנות את הדגם הזול של מותג העל, או לרכוש את המכשיר היקר ביותר של המותג השלישי ביוקרתו אבל שיודע לנפק מכשירים מומלצים שבהחלט נותנים תחרות למכשירי דור חמש מבוססי אנדרואיד.

בלוגרים מובילים בתחום הסלולר טוענים ש סמסונג גלקסי S20 FE הוא התשובה של Samsung לתחום מחרי הביניים והוא מקנה לרכוש ערך מקסימלי עבור הכסף, אופטימיזציה בין התצוגה השטוחה, הצבעים המהנים והסוללה הגדולה יותר, סמסונג הראתה לשוק כיצד לייצר מכשיר עליון לטווח המחיר הבינוני.

כמה עולה מכשיר טלפון סמסונג דור חמש

כאשר מדובר על מכשיר מסוג טלפון סלולרי Samsung Galaxy S20 FE 5G SM-G781F/DS 128GB 8GB RAM סמסונג המחיר בארץ נע סביב 2600 שקל, בכפוף למבצעים, תשלומים וציוד נלווה.

רק לשם השוואה במחיר הזה, פחות או יותר שני מכשירים של שיאומי תואמי דור 5

Xiaomi Mi 10 lite 5G 128GB 6GB RAM

Xiaomi Mi 10T 5G 128GB 6GB

Galaxy S20 FE 5G מפרט טכני 

מסך 6.5 אינצ'
מגן מסך Gorilla Glass 3 cover
שבב Qualcomm Snapdragon 865 ( בינלאומי)
זיכרון RAM 6GB LPDDR5
סוללה 4,500mAh battery
דור חמש 5G support both sub-6GHz and mmWave