אוצר האי המקולל עונה 8 תאריכים ספוילרים

אוצר האי המקולל עונה 8 תאריכים ספוילרים צפייה ישירה

התרגשות גדולה! לאחר חודשים שבהן לא היה ברור אם תופק עונה חדשה, הודיע ערוץ ההיסטוריה על צילומי עונה החדשה של אוצר האי המקולל עונה 8 תאריכים ספוילרים צפייה ישירה. בימים אלו נראו באי האלונים בחופי נובה סקוטיה עבודות חפירה.

אוצר האי המקולל עונה 8 צפייה ישירה פרק 1 ערוץ ההיסטוריה תרגום עברית

אוצר האי המקולל עונה 8 צפייה ישירה פרק 1 ערוץ ההיסטוריה תרגום עברית

הצילומים החלו בחודש יוני 2020 המעריצים לא הצליחו לגלות

בניגוד לעונות קודמות בהן המבקרים על האי צפו בהתחלת העבודות ההנדסיות לפני צילומי עונה חדשה, הריי שלקראת העונה השמינית בערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה החדשות המרגשות נודעו רק עכשיו. חודש נובמבר הולך להיות החודש של האחים לגינה ריק ומרטי של מיליוני צופים וחובבי אוצרות ברחבי העולם.

עונה שמונה אוצר האי המקולל תאריכים 10/11/2020 פרק ראשון בערוץ ההיסטוריה.

הצילומים החלו זמן מה ביוני, אך עצם הצילומים לא נחשפו על ידי אוהדי התכנית ואחוות החופרים בהובלת האחים ריק ומרטי לגינה ואתם הצוות המוכר משנים קודמות. צילום העונות של The Curse of Oak Island season 8 הוא מבצע הנדסי מורכב המצריך תכנון בשל גודלו של האי , מזג האוויר לחופי נובה סקוטיה וההפתעות הארכאולוגיות והגיאולוגיות שמתגלות באי, שמצליח להפתיע אך גם לתסכל בכל פעם מחדש.

האם המשימה של שנת 2019 תושלם בשנת 2020?

כאמור, למרות מגפת ה- COVID-19, צוות הצילומים וצוות ציד האוצרות הצליחו לחזור לאי האי כדי להמשיך בעבודות שהשאירו בשנת 2019. המעריצים הצליחו להשיג את העדכון ממעט התושבים המקומיים שמפרסמים פרטים על המתרחש באי. טרם נרשמה תגובה רשמית של האחים לגינה. בשטח כבר ניתן לראות כלים הנדסיים ומשאיות גדולות המשרתות את השתית לחפירות האינטנסיביות באזור בור הכסף והביצה המלאכותית שעל האי. הקשר בין 2 מוקדי החקירה הוכח באופן מוחלט בעונה 7 the Curse of Oak Island season  אשר זה עתה שודרה בישראל בערוץ 43 בכבלים.

צפו בווידאו של ערוץ ההיסטוריה עונה 8 פרק 1 לצפייה ישירה אוצר האי המקולל ( האוצר של האי עם האלונים ). כמו שנראה "הביצה הופכת למוקד חפירה גדולה לחשיפת מבנה שזה עתה נמצא וחשוב מכך, אולי העונה נגלה לראשונה מדוע הביצה זו שונתה או נוצרה באופן מלאכותי לפני 800 שנה."