סדרות חדשות בנטפליקס נובמבר 2020

סדרות חדשות בנטפליקס נובמבר 2020

חשבנו שערוצי השידור של ישראל ייתנו מענה לסדרות דוברות עברית עם עניין ומתח אבל התאכזבנו. שעת נעילה היא שעת אכזבה, המזר במסכה רמזים וניחושים הפסיקה לעניין והמירוץ למיליון מקרטעת. מה נשאר לנו ?  לחזור אל רשימת סדרות חדשות בנטפליקס נובמבר 2020 צפו בווידאו בהמשך העמוד

סדרות חדשות בנטפליקס נובמבר 2020

סדרות חדשות בנטפליקס נובמבר 2020

.

הכתר עונה 4 נטפליקס צפייה ישירה פרקים מלאים 

סיפור מלכה וממלכה שחיים את העבר, נסיכה מהאגדות שנכנסת לבית המלוכה המגוחך ומסביב ראש ממשלה אחת שכונתה אשת הברזל. רוצים לדעת למה בית המלוכה הבריטי הפך לבדיחה של מדורי רכילות? אל תחמיצו את עונה 4 הכתר בנטפליקס ישראל. חבורה מנותקת של בני מלוכה פרווילגים. ואת המשפט ומאז הם חיו ובאושר ועושר לא תשמעו בסדרה הזו.

THE CROWN Season 4 . 2020 Lady Diana, Gillian Anderson Netflix TV Show HD

 

חדש בנטפליקס סדרות נבחרות  netflix original movies

בוב ספוג נטפליקס מבצע הצלה או מצילים את גארי 

פטריק חובר לבוב ספוג למבצע הצלה של החבר הטוב של בוב ספוג הלו גארי החילזון. יחד עם יוצאים לעיר האבודה אטלנטיס! סיפור על חברות בגובה העיניים, המון הומור ואחלה סרט מומלץ לצפייה שירה לכל המשפחה.

צפו בווידאו בובספוג הסרט: מבצע הצלה  The SpongeBob Movie Sponge on the Run

 בייבי בוס גדול בעסקים: עונה 4 לצפייה ישירה

קבלו את הבוס הכי תעיר על המסך אבל אחד כזה שיודע לנהל את העניינים. כעת הוא חוזר שוב לפעולה בנובמבר 2020 עם העונה הרביעית של אנימציית .The Boss Baby: Back in Business . העונה הראשונה ששודרה בנטפליקס בשנת 2018. בעונה חדשה יש 11 פרקים חדשים שכל אחד מהם ראוי לצפייה חוזרת שוב ושוב.

צפו בווידאו ותהנו the boss baby back in business season 4 בייבי בוס עונה 4

ולא נשכח להמליץ גם על :

אל תוך הלילה עונה 2 לצפייה ישירה- אחת מסדרות המתח המעולות בכל הזמנים. על שהיא איננה דוברת אנגלית. השפה הצרפתית עושה לה חסד. לשם השוואה, היא הרבה יותר מרתקת, הרבה יותר מעניינית מרכבת הקרח ויש לה עתיד טוב יותר בעונות הבאות.

גמביט המלכה The Queen Gambit

הצלה   To The Lake

ג'פרי אפשטיין: עושר מחריד