דניאל מקגיניס ואי האלונים האמת מאחורי הנער שעשה היסטוריה

דניאל מקגיניס ואי האלונים האמת מאחורי הנער שעשה היסטוריה

עונה 8 אוצר האי מהקולל לצפייה ישירה כבר משודרת בערוץ ההיסטוריה. עכשיו הגיע לדיון אמיתי בהיסטוריה הרשמית של דניאל מקגיניס ואי האלונים הסיפור מאחורי אוצר האי המקולל צפייה ישירה ערוץ ההיסטוריה 

לפי הגרסה הרשמית ההיסטורית האוצר המקולל מאוק איילנד תגלית האוצר נעוצה ב Daniel McGuinness שעמד על היבשה במפרץ מהון וראה אורות מסתוריים על אי האלונים. אולם אם ננתח את ההיסטוריה שבעל פי על דניאל מקגיניס ואי האלונים נגיע אולי למסקנות על היסטוריה חליפית ולסיפור שיש לו יותר אחיזה במציאות של אוצר היא המקולל עונה 8

"<yoastmark

 

האם אני סתם חשדן או שגילתי משהו אמיתי

לפני מספר ימים נסענו על קו החוף של תל אביב. מרחוק ראינו אורות של ספינות שעגנו בסמוך לתחנת הכח אבל לא יותר מזה. אין לי מושג מה הסיבה, אולי הערצה ואולי סקרנות, נזכרתי בדניאל מקגינס. כיצד מסופר עליו שהביט לשממה באוקיינוס , ראה אורות מסתוריים ובכל יצר את המרדף הגדול.

ראשית זו הזדמנות לברך את ריק ומרטי לגינה על השקת העונה השמינית. על רקע המצב בעולם זה לא מובן מאליו ואני באופן אישי מאחל להם בהצלחה! להם ולכל הצוות.

ידע מוקדם או מזל של מתחילים לזכותם של דניאל מקגיניס ואי האלונים

ככל שעובר הזמן עולה בי החשש שהנער מקגיניס לא באמת ראה אורות על האי הקטן. אתם יודעים מה, אולי לא רק ראה אורות. מתגנבת בי איזו תחושה שהיה לו מידע מוקדם על המתרחש באי האלונים. 

מה קרה על האי המקולל כאשר נחת עליו דניאל מקגינס 

מדובר באי קטן אבל בקנה מידה של המאה ה18 היא לוקח לכם יום שלם לסרוק אותו ולמצוא עץ אלון שממנו משתלשלת גלגלת אשר למרגלותיה עפר שנראה כאילו כיסו באמצעותו בור באדמה. זה הבור שלימה יקרא בור הכסף – MONEY PIT 

באותה תקופה היו על האי הרבה יותר עצים, השמש שקעה מוקדם כך שאם חבורת הנערים מצאה את המקום, נניח, לגמרי במקרה והיה לה את האומץ והכלים הדרושים לחפור באדמה הקשה והסלעית, הריי שהיה לה מזל מיוחד. כל הסבר אחר פשוט מעניק להם – ידע מוקדם. 

ככל שעונה 8 אוצר האי המקולל מתקדמת, אני מרגיש כאילו מספרים לנו הרבה פחות ממה שכבר ידוע. על העבר, על ההווה וכיצד זה ישנה את התפסיה שלנו את מיתוסים היסטוריים בעתיד.