חיסון לקורונה סקר: הישראלים רוצים את החיסון של המכון הביולוגי בנס ציונה

חיסון לקורונה סקר: הישראלים רוצים את החיסון של המכון הביולוגי בנס ציונה

 האם הישראלים באמת מתכוונים לרוץ ולקבל חיסונים נגד הקורונה? לא בטוח כלל! סקר חדש מגלה עובדה מפתיעה- כשליש מתושבי המרכז מעדיפים להתחסן בחיסון שפותח בישראל כך עולה מתוצאות חיסון לקורונה סקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה לקראת ועידת "דיפלוטק 2020" .

חיסון לקורונה סקר

חיסון לקורונה סקר

רוצים חיסון תוצרת ישראל!

הסקר עסק בהשפעת ההייטק הישראלי על תדמיתה הפוליטית של ישראל וגילה כי 80% מהישראלים מאמינים כי להייטק יש חשיבות גדולה בכל הקשור לתדמיתנו בעולם. סקר חדש שנערך השבוע על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה מגלה כי כשליש מתושבי המרכז מעדיפים להתחסן בחיסון שפותח בישראל וזאת בהנחה שיאושר לשימוש בקרוב. בקרב כלל האוכלוסייה 35% ענו כך, כאשר 19.5% השיבו כי הם מעדיפים להתחסן בחיסון של חברה כלשהי מחו"ל (פייזר, אסטראזניקה ועוד) ול- 45% אין העדפה לחיסון כלשהו.

ההיטק הוא השגריר הטוב של ישראל בעולם

עוד עולה מהסקר כי 80% מהישראלים מאמינים שתדמיתו של ההייטק הישראלי בעולם תורמת לתדמיתה הפוליטית של ישראל. בנוסף, למעלה מ-51% מציינים כי מבין תחומי ההייטק השונים, הסייבר הינו התחום שהכי מזוהה עם מדינת ישראל ולמעלה מ-15% ציינו דווקא את תחום טכנולוגיות החקלאות (Agri-Tech) כמזוהה ביותר עם החדשנות הישראלית.

נתונים אלה ואחרים עולים מסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה לקראת וועידת "דיפלוטק 2020", ביוזמת השגריר לשעבר דני דנון, ובשיתוף עם קבוצת הג'רוזלם פוסט, שיעסוק בנושאי טכנולוגיה ודיפלומטיה, ובעתיד החדשנות לצד האתגרים הגלובליים וההיערכות לעידן שלאחר הקורונה. הסקר נערך בקרב 502 גברים ונשים, גולשי אינטרנט בגילאי 18 ומעלה, המהווים מדגם ארצי ומייצג של אוכלוסייה זו במדינת ישראל (מגזר יהודי ומגזר ערבי ).

רוסי אנגלי או סיני

אז מתי תגמר הקורונה בישראל ובעולם? מערכת אתר pro  מערכת שהיא תישאר אתנו עוד זמן רב. ראשית בגלל שהחיסון לא הוכח ביעיל בקרב אוכלוסיות גדולות, בטח שלא לאורך זמן. גם קצב החיסונים ברחבי העולם יכול להיות מכשול. לחלק מהמדינות אין עדיין חיסונים ולא צפי לקבלת חיסונים מחברות שונות. הזמן הוא שיציג לנו איזה חיסון הטוב ביותר. החיסון הרוסי או הסיני או בכלל אלו שפותחו במערב.