הטלפון של Appear – תשיק סמארטפון דור 5

הטלפון של Appear – תשיק סמארטפון דור 5 הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן

חברת Appear תשיק סמארטפון דור 5 הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן סן פרנסיסקו, 7 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) . כל הפרטים על הטלפון של Appear. חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים. הסמארטפון יהיה זמין בחנויות ואצל קמעונאים מקוונים גדולים במרץ 2021.

אפיר היא חברת טכנולוגיות שכבר ידועה במוצרים אלקטרוניים החדשניים שלה. מטה החברה נמצא בסן פרנסיסקו והיא פועלת גם מחוץ לארה"ב במדינות כגון סינגפור, איחוד האמירויות, הונג קונג והודו. אפיר מתמחה בפיתוח חידושי האינטרנט של הדברים B2B. החברה יצרה טכנולוגיות חדשניות רבות כמו סמארטפונים, יישומים של סוללות גרפן שנטענות מהר ורמקולים צפים ומרחפים.

אפיר משתפת פעולה עם פוקסקון בייצור

כדי לענות על הביקושים הגדלים, אפיר משתפת פעולה עם פוקסקון הודו Foxconn India בצורכי הייצור שלה. פוקסקון היא יצרנית ידועה ואמינה של מותגים פופולריים רבים של סמארטפונים ומוצרי אלקטרוניקה צרכנית. יש לה את הניסיון, המומחיות והאמצעים לעמוד באמות המידה הגבוהות של איכות של אפיר.

הטעינה המהירה של גרפן

אפיר פיתחה תמיד מוצרים חדשניים תוך שימוש במדע חומרים מתקדם. הסמארטפון החדש שלה הוא דוגמה להלך המחשבה הזה. הטלפון מופעל על ידי מעבדים של קוואלקום. אפיר ידועה בסוללת הגרפן שלה Super 20 Power Bank שנטענת במלואה תוך 20 דקות תוך שימוש בטכנולוגיית הסוללה עם הטעינה המהירה הקניינית של אפיר. עכשיו הטכנולוגיה הקניינית הזאת משולבת בהצלחה בסמארטפון.

גרפן, Graphene , בדומה לגרפיט, מורכב אך ורק מפחמן. הוא חולל מהפכה בתחומים רבים של ייצור בגלל התכונות הייחודיות שלו. למרות שהוא חזק יותר מפלדה, גרפן קל משקל ואחד החומרים הכי מוליכים. זה מאפשר לגרפן לפעול כקבל על בטכנולוגיית הטעינה המהירה של אפיר. לסוללות ליתיום יון מחוזקות בגרפן יש אורך חיים גדול יותר, קיבולת גדולה יותר וזמני טעינה מהירים יותר והן שומרות על גמישות וקלות.

הסמארטפון מגיע עם טכנולוגיה חדשנית

אחת התכונות הכי המלהיבות של הסמארטפון החדש היא הטכנולוגיה העמידה בפני מים שלו. כל שנה 11% מהסמארטפונים ניזוקים על ידי מים. זה מסתכם ב-165 מיליון מכשירים בשנה או 452,000 ביום! הצרכנים תלויים יותר ויותר בסמארטפון שלהם והגנה מפני מים הפכה לתכונה הכרחית. הייצור של יותר טלפונים עמידים גם יעזור להפחית את הפסולת האלקטרונית הגדלה. הסמארטפון החדש הזה הוא הבחירה המושלמת לצרכן שמודע לסביבה.
הסמארטפון גם כולל את יישומי הסלולר הקנייניים של אפיר. היישומים אלה יותקנו מראש במוצר.

תוכנן על ידי אותה החברה שיצרה רמקולים צפים ומרחפים

הטכנולוגיה העמידה בפני מים משתמשת במדע חומרים מתקדם. הופעת הבכורה של הטכנולוגיה אצל אפיר הייתה ברמקולים הצפים שלה. הרמקולים האלה כבר הוכיחו את תכונות העמידות בפני מים בבריכות בכל העולם. אבל האטרקציה האמיתית הייתה הרמקולים המרחפים של אפיר. כשהוא מופעל, הרמקול מתרומם ומרחף מעל תיבת הרמקול. הרמקולים המדהימים האלה מספקים גם שיר וגם מופע!

אפשר להשתמש בטכנולוגיית הריחוף הזאת בהרבה תעשיות שונות כגון אוטומציה ביתית, ספורט ותעשיית הרכב. לאפיר יש תוכניות לתת רישיונות לטכנולוגיה בהרבה תעשיות ומדינות.

הסמארטפון של אפיר יהיה זמין במרץ 2021

אפיר מצפה לביקוש גדול של הצרכנים, ולכן החברה משתפת פעולה עם קמעונאים פופולריים כמו אמזון ואחד המפיצים הכי גדולים באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה – Sharaf DG וקמעונאים מקוונים רבים. החברה תעבוד עם 70+ מפיצים כדי להבטיח שהסמארטפונים שלה יהיו זמינים בכל העולם. אפשר לבקר באתר Appear כדי להירשם להודעות על עדכונים.

מקור סקופר