השוטרים ערוץ 12 צפייה ישירה פרקים מלאים

השוטרים ערוץ 12 צפייה ישירה פרקים מלאים

עבריינים במדים, כך כינו אז את הפרשה שטלטלה את ישראל אי שם לפני 20 והיא הבסיס לעלילת סדרה ישראלית חדשה במאקו טיוי השוטרים ערוץ 12 צפייה ישירה פרקים מלאים. הסברים על הפרשה והסדרה שמנערת את המדינה. צפו בווידאו בסוף העמוד לקראת פרק 1 לצפייה ישירה וידאו מלא!

השוטרים ערוץ 12 צפייה ישירה פרקים מלאים

השוטרים ערוץ 12 צפייה ישירה פרקים מלאים

עבריינים במדים הם השוטרים לצפייה ישירה ערוץ מאקו 12 

אתם מוכנים? ערוץ 12 מעלה סדרת פשע ישראלית מומלצת לצפייה ישירה. הסדרה המתעדת או יותר נכון המבוססת על אירוע אמיתי שהתרחש בנהריה של שנות התשעים. אבל נראה כל כך רחוק כאילו מדובר בישראל של שנות החמישים. אל תוך המארג החברתי של נהירה שכלל ייקים ותעשיינים לצד בוגרי מעברות צפון הארץ, נכנסו בשנות השמונים והתשעים אנשי העולם התחתון. כמו שאתם בטח מנחשים, ידה של המשטרה הייתה על התחתונה ומכאן התסכול של קבומת שוטרים שהובילה לפרשת הושטירם הנוקמים.

ויש גם עד מדינה בסדרת השוטרים 

בשנים האחרונות הציבור בישראל הולך ומחשף יותר ויותר למקרים של עדי מדינה, אותם עדי שלרוב היו חלק מהקנוניה ולבסוף עברו צד והתייצבו לצד מערכת המשפט. ע"פ ויקיפדיה במרכז הפרשה המקורית עמדו 5 שוטרים שהחליטו לעשות את מה שהמשטרה בישראל לא הצליחה לעשות אף פעם. להטיל מורא על העבריינים בעיר נהריה. זו שהפכה מעיר משעממת בשולי החוף הצפוני ולעיר פשע בה שולטים אנשי העולם התחתון. זו המציאות אתה מתמודדת הסדרה השוטרים הנוקמים פרקים מלאים לצפייה ישירה.

רב פקד, 3 רבי סמלים ועוד רב סמל אחד עד מדינה התאגדו, מתחת לראדר לעשות סדר.

מה שלא עשה המשטרה יעשו השוטרים. אם נתעלם לרגע ממידת הניהיליזם של ההתארגנות והשלכותיה, הם ללא ספק היו השוטרים היחידים שהייתה להם אהדה בציבור הרחב.

רשימת שחקנים השוטרים מאורי גבריאל ועד צחי הלוי

אורי גבריאל. אפילו כאשר הוא משחק סגן מפקד חצי חולייה הוא מוסיף מידה של סמכות ואמינות לסדרות טלוויזיה
אלי פיניש שחקן עומק ואני אוהב אותו הרבה יותר על המסך מאשר בארץ נהדרת
דור הררי, דני שטג ששחק עם פיניש בסרט הישראלי העולם מצחיק ושלומי יפרח
דניאל גד, הדר רצון-רותם, מאור שוויצר, נמרוד הוכנברג, שני כהן עוד בוגרת ארץ נהדרת
צחי הלוי כוכב הסדרה והמפקד שחוזר אל עיר נעוריו נהירה
שירי מימון הזמרת בתפקיד מפתיע