חדש בנטפליקס מאי 2021 סדרות וסרטים

חדש בנטפליקס מאי 2021 סדרות וסרטים

המסך לוהט! קבלו את רשימת הסדרות והסרטים החדשים בנטפליקס שעוד רגע עולות למסך של נטפליקס. הן לא ישאירו לכם רגע דל. נראה שעל רקע התחזקות אמזון פריים בישראל, בנטפליקס החליטו לפנק אותנו בסדרות חדשות ומעולות. רבותי וגבירותי קבלו את חדש בנטפליקס מאי 2021 סדרות וסרטים.

חדש בנטפליקס מאי 2021 סדרות וסרטים

חדש בנטפליקס מאי 2021 סדרות וסרטים

דוקו חדש בנטפליקס

מודעות גוגל


למה רצחתם אותי?

2021 | +16 | 1 שעות 23 דקות | סרטי פשע
מה קורה כאשר הרוצחים לא מכירים את הנרצחת? כל אחד יכול להתחזות לדמותה ברשת החברתית מי ספייס. מכיוון שלא מדובר בגאוני הדור, אז זה רק עניין של זמן עד שמפשחת הקורבן תסייע למשטרה לתפוס אותם. הגבול הדק בין צדק לנקמה מיטשטש כשמשפחה אבלה משתמשת ברשתות החברתיות כדי לאתר את האנשים שרצחו את קריסטל ת'יאובולד בת ה-24. דוקו מומלץ לצפייה ישירה. לא תוכלו להוריד ממנו את העיניים.

הסוד נטפליקס צפייה ישירה

גם אם ראיתם או צפיתם או אפילו קראתם. כנראה שהסרט הדוקומנטרי של נטפליקס ישראל ייתן לכם תשובה. לפחות חלקית. סופרים, פילוסופים ומדענים חולקים אתנו את הסוד שהביא, על פי הטענה המוצגת כאן, להצלחתם של אפלטון, דה וינצ'י, איינשטיין וגדולי עולם אחרים.

נטפליקס סדרות בקרוב

אי אפשר לכתוב כתבה על נטפליקס ישראל סדרות וסרטים חדשים שעולים החודש בלי ולא לכלול ברשימת סרטים מומלצים בנטפליקס למאי 2021 את התוכניות הבאות.

שמיים אדומים עונה 2 לצפייה ישירה

החטופות מקובה בורחות מהבורדל בספרד. בעונה הראשונה ראינו איך כל צעד לעבר החופש מקרב אותן 2 צעדים בחזרה. הסדרה אולי שזורה בקטעי הומור מקאברי אבל מספקת הצצה לעולמן העלוב של שורדות הזנות. מצד שני היא נותנת לגיטימציה לעולם האדום הזה. אז עכשיו ורוניקה סאנצ'ס, מיגל אנחל סילבסטרה, אסייר אטסנדייה ידגימו לנו את העוצמה במשפט של מאיר – מי שנדפק פעם אחת כבר לא יכול להיגמל מזה.

בעונה 2 שמיים אדומים ( תרגום עברית מובנה מספרדית) זו כבר לא שרשרת אירועים קטלנית בבית בושת מובילה שלוש נשים שעברן רודף אותן להימלט מהסרסור שלהן ומאנשיו ולצאת למסע פרוע אל החופש. אלא מתארת את הקשיים בעולם שמחוץ לכלוב.

צפו בווידאו לקראת עונה 2 שמיים אדומים פרקים מלאים 


 

סרט חדש מומלץ בנטפליקס מדע בדיוני

הנוסע הסמוי של נטפליקס מציב דילמה שיכולה להתרחש על כל ספינה בים על פני כדור הארץ. וכאלו התחרשו לא מעט. רק שבחלל, מרחק שנות אור מכדור הארץ הכל הרבה יותר מסובך. מדובר בצוות שנמצא במסע לכוכב מאדים. מפה לשם הם מגלים שיש על הספינה נוסע סמוי. לא ברור בהתחלה אם הוא חיזר או אדם. אבל זהב רק הופך את העסק להרבה יותר אפל.