בני אור לצפייה ישירה ישירה ביס פרקים מלאים

בני אור לצפייה ישירה ישירה ביס פרקים מלאים

אחרי בלאק ספייס בערוץ 13 והשוטרים הנוקמים בערוץ 13 הגיעה תורה של יס לספק לצופים סדרת אקשן ישראלית מומלצת. בני אור לצפייה ישירה ישירה ביס פרקים מלאים היא בדיוק מה שאנחנו צריכים לחמם את המסך לפני הקיץ. צפו בווידאו המלא בסוף העמוד קרדיט צילום מסך יוטיוב 

בני אור לצפייה ישירה ישירה ביס פרקים מלאים

בני אור לצפייה ישירה ישירה ביס פרקים מלאים

באר שבע 2020 אי אפשר לצאת מהחומות החברתיות 

אני לא יודע כמה מהצופים של הסדרה שבה מככב עמיר בניון, שגדל באזור רחוב בני אור בבאר שבע, מכירים את האזור. הרחוב הצנוע שמקביל לרחוב מצדה ונמצא מרחק הליכה של כמה דקות מהאצטדיון הישן של פעם. ההארד קור של בירת הנגב.

אל תוך המציאות הזו נוצקה בשנת 2020 חבורת בני נוער שהיו צריכים כסף. הרבה ומהר. מהיר ועצבני. אז מה עושים? הולכים לעבוד בשוק? לא ממש. הם הגו רעיון- למכור חומר טוב לסטודנטים שלומדים באוניברסיטת בן גוריון שבנגב. נשמע לכם מוכר. כן זה בדיוק זה.

עלילה דומה, שהתבססה על מורה לכימיה שייצר אבקה כחולה וטהורה הפכה את וינס גילאגאן לאחד היוצרים המצליחים בעולם. את בריאן קרנסטון לכוכב על זמני לעולמים ואת הדמות של גאס פרינג לאייקון עולמי. שובר שורות, אל קמינו וסמוך על סול. טרילוגיה מדהימה ומומלצת בנטפליקס.

כולם אומרים בבאר שבע אין עתיד בני אור לצפייה ישירה 

גולשים יקרים שימו לב. הפעם מדובר בהמלצה של ממש. כי מדובר באחת המובילות ברשימת  סדרות ישראליות מומלצות אקשן. כזו שתצמיד אתכם למסך ולתוכניות הכלולות ברשימת ההמלצות על סדרות ישראליות מומלצות ביס.

לקראת פרקים מלאים לצפייה ישירה צפו בוידיאו פרק 1 המלא קבלו אותם!  

 

רשימת שחקנים בני אור בyes 

אלרן אגם אוזלבו חבר בחבורה
יתושי אור פלח חבר בחבורה
מרקו אוראל אטיאס חבר בחבורה
חוקר אורן כהן
דאטו אמיר זרד חבר בחבורה
חוקר גיא עמיר
קרן דנה פריד סטודנטית
עורך דין יובל סגל עורך דין
ג'וני ישי ללוש חבר בחבורה
אלי מאור לוי מנהיג החבורה. בנו של שאול
מולא מגן מיניואב חבר בחבורה
אסי נועם כרמלי סטודנט
לילך עדן פינס סטונדטית
שאול עמיר בניון נרקומן. אביו של אלי