הבנים של סאם נטפליקס ישראל לצפייה ישירה דוקו מומלץ

הבנים של סאם נטפליקס ישראל לצפייה ישירה דוקו מומלץ

מדי פעם עולה בנטפליקס תכנית דוקומנטרית מומלצת שמזכירה לכולם נשכחות מפרשיות עלומות בהיסטוריה האפלה של ארצות הברית. עכשיו הבנים של סאם נטפליקס ישראל לצפייה ישירה דוקו מומלץ, מגדירה מחדש את גבולות העשייה. אחרי תעלומות במלון ססיל והזייפן, לא יכולנו לצפות לפחות. צפו בוידאו בסוף העמוד! 

הבנים של סאם נטפליקס ישראל לצפייה ישירה דוקו מומלץ

הבנים של סאם נטפליקס ישראל לצפייה ישירה דוקו מומלץ

2021 שנת הדוקו בנטפליקס 

אי אפשר אפשר להתחיל את הכתבה על הסדרה החדשה הבנים של סאם מסע אל האופל, מבלי להזכיר את פנינות הדוקו המעולות שכבר עלו השנה ב netflix. 

  • הזייפן לצפייה ישירה- כתבי הקודש המזויפים של הכנסייה המורמונית. 
  • תעלומה במלון ססיל- חזרה לימים שבהם מוטלים בארצות הברית רכזו אירועים וחיי על בשולי הדרך והתודעה \
  • שוד האומנות הגדול בהיסטוריה- סדרה תיעודית על הפרשה שהכתה בתדהמה את עולם האומנות: ב-1990 הצליחו שני גברים מחופשים לשוטרים לחדור בעורמה למוזיאון בבוסטון וגנבו ממנו יצירות בשווי מיליוני דולרים.
  • ומה לא קבלנו? פתרו תעלומת דיבי קופר……אולי זה עוד יקרה
  • בימים אלו העולם עסוק כולו בפרק החדש סיפורה של שפחה עונה 4. קחו נשימה. הסדרה הזו גם ראויה. והיא באמת קרתה.

אותך בני גידלתי? הבנים של סאם סדרת פשע מומלצת בנטפליקס 

מעשה שהיה, כך היה. אדם שגרתי, לכאורה, ששמו דייוויד ברקוביץ, אך מוכר יותר בשם שאמץ לעצמו- בנו שם סם, הצליח להרוג שישה בני אדם ולפצוע שבעה אחרים בסדרת פיגועים שבוצעו בעיר ניו יורק בין 1976 ל -1977. זה היה בימים שלפני העולם הדיגיטלי שבו אנו חיים. באוויר רחפו חלומות אלקטרוניים ומוזיקת דיסקו כבשה את התפוח הגדול. 

אם תרצו הספוילר הוא בתוך VOD נטפליקס. לפני מספר שנים הוא ככב בסדרה Mindhunter, בה הוצג על ידי אוליבר קופר. בימים אלו הוא מרצה שישה מאסרי עולם רצופים, לאחר שנתפס על ידי המשטרה בשנת 1976 בעקבות המצוד הגדול ביותר בתולדות ניו יורק. 

 את הסדרה יצר העיתונאי מורי טרי טיפח אובססיה ארוכת שנים לרוצח הסדרתי "בנו של סאם", והשתכנע שפעל בהשראת כת השטן.

בנו של סאם מבקש סליחה ההתנצלות של הרוצח הסדרתי הכי מפורסם בנטפליקס 

באחד מאתרי התיעוד ( כי אין לי שם אחר לאתר הזה….) פורסם מכתב התנצלות של ברקוביץ בפני הקורבנות ומשפחותיהם. והוא הולך כך, בתרגום חופשי. 

כפי שציינתי פעמים רבות לאורך השנים, אני מצטער מאוד על הכאב, הסבל והצער שהבאתי על קורבנות פשעי. אני מצער על הפצועים ועל בני המשפחה של אלו שאיבדו אדם אהוב בגלל מעשי האנוכיים. אני מצטער על מה שעשיתי ואני רדוף מכך. לא עובר יום שאני לא חושב על הסבל שהבאתי לכל כך הרבה. כמו כן אני לא יכול אפילו להבין את כל הצער והכאב שהם חיים איתם עכשיו. וגם לאנשים האלה יש את כל הזכות לכעוס עלי.

עם זאת, אני מתנצל על הפשעים שביצעתי. התפילה המתמדת שלי היא שככל שניתן, אנשים פוגעים אלה יכולים להמשיך בחייהם. בנוסף, אני לא כותב התנצלות זו על רחמים או אהדה. אני פשוט מאמין שהתנצלות כזו היא הדבר הנכון לעשות. ובחסדי אלוהים, אני מקווה לעשות כמיטב יכולתי לתקן בכל מקום ובכל מקום אפשרי, הן לחברה והן לקורבנותיי.

צפו בווידאו לקראת פרקים מלאים בנו של סאם לצפייה ישירה תרגום עברית נטפליקס ישראל