מחוברים עונה 9 פרק 11 לצפייה ישירה לוסי וצחי זוכים בגמר

מחוברים עונה 9 פרק 11 לצפייה ישירה לוסי וצחי זוכים בגמר

העונה מתקדמת אך בהחלט לא בעצלתיים. הדמות המפתיעה של העונה דור רפאלי מתלבט האם הגיע הזמן להתמסד. עברי לידר מתלבט האם להרחיב את המשפחה והכוכבים של העונה חוגגים את הניצחון של צחי הלוי בגמר התכנית זמר במסכה. מחוברים עונה 9 פרק 11 לצפייה ישירה לוסי וצחי זוכים בגמר. הסדרה הכי טובה על המסך. צפו בווידאו בסוף העמוד.

מחוברים עונה 9 פרק 11 לצפייה ישירה לוסי וצחי זוכים בגמר

מחוברים עונה 9 פרק 11 לצפייה ישירה לוסי וצחי זוכים בגמר

HOT3 תתחברו לסדרה הכי מרגשת על המסך 

חדשות ישנות וטובות. צחי הלוי בעלה של לוסי אהריש זכה בריאליטי זמר במסכה. אבל בתוך העשייה הזו נולדה כוכבת חדשה על המסך. אחת כזו שתמיד הייתה כאן ובלי ששמנו לב הפכה לסוג של כמעט קונצנזוס. רבותי וגבירותי קבלו את הכוכבת של עונה 9 מחוברים לצפייה ישירה בהוט- לוסי אהריש. בתקווה שהרבה קולות רקע מיותרים ולא ראויים המושמעים לגביה ייעלמו. 

הכוכבים של מחוברים עונה 9 כמוך וכמוני 

אבל זו הריי תמצית הישראליות של שנות האלפיים. היא לידי ביטוי במחוברים עונת 2021. בסופו של דבר בפרטים הקטנים, כולם שווים. בני אדם. עם שמחות קטנות של יום חולין, תקוות, אכזבות ופירורי אושר. לא תמיד הדמות הזוהרת שעל המסך, או הפיגורה הזוהרת במדורי הרכילות. פוסטים בנפרד ומציאות בנפרד. ולפעמים המציאות חזקה יותר, אנושית ומחממת את הלב יותר מכל גלנאץ רגעי במדיה הדיגיטלית. כמו ששרים משינה- וגם הכוכבים דולקים על אש קטנה. 

ההצלחה הגדולה של השנה מחוברים עונה 9 פרקים חדשים 

אנשים בורחים לפעמים סדרות, לטלנובלות וחלק לספרים על מנת לצאת מתוך המציאות האפורה שלהם. מחוברים מציעה יקום אמתי. יקום בו הסלבים, השחקנים המפורסמים והזמרים יורדים אל העם ואומרים לו- אנחנו כמוך. זה הרבה יותר מציאותי ומנחם. זה הכי קרוב שהצופה הממוצע יוכל לגעת בזוהר. נכון שזה יכול היה להתרחש בכל עונה קודמת, אבל מחוברים עונה 9 לצפייה ישירה עושה את בצורה חסרת דופי. ורגע לפני שעוברים לווידאו, זה השיר שהיה לי להשראה לכתיבת המילים האחרונות. ואתם? תיהנו מכל הפרקים החדשים של מחוברים. מילים מאת אהוב ליבי, אברהם חלפי. 

אומרים: השמיים – גן
אמרים: בשמיים טוב.
ירדו נא שמיים לשבת כאן,
עם הילדים ברחוב.

לקראת מחוברים עונה 9 פרק 11 לצפייה ישירה בפרק המלא קבלו את השיחה המרגשת של ציפי רפאלי ודור. משפחת הזוהר כמו שלא ראיתם מעולם.