פרק האיחוד של חברים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

פרק האיחוד של חברים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

המעריצים בישראל וברחבי העולם לא יכולים לחכות לתאריך 27/05/2021. אז יעלה בפלטפורמת HBO Max פרק האיחוד של חברים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה. 17 שנה לאחר העונה העשירית שלהם, החברים חזקים מאי פעם. קבלו אותם רייצ'ל גרין, מוניקה גלר, פיבי בופה, ג'ואי טריביאני, צ'נדלר בינג ורוס גלר. אל תחמיצו את הווידאו המלא של חברים החדש בסוף הכתבה!

 

פרק האיחוד של חברים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

פרק האיחוד של חברים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה

עונה 10 שודרה לפני 17 שנים מחוברים חיה ובועטת 

This Is Not America! כך ניתן לתאר בצורה מדויקת את ארצות הברית בשנים שחלפו מאז העונה האחרונה של חברים. בינתיים למדנו שיש גם סדרות ישראליות כמו מחוברים עונה 9 לצפייה ישירה ובני אור ב yes. העולם השתנה אבל נדמה שחברים תהיה כאן לתמיד. כי הפרק החדש  Friends: The Reunion הוא אחד האירועים הכי מסקרנים על המסך העולמי. וכך יצא שהזמן שהעולם מדשדש על המסך אופרת הסבון חברים פרק האיחוד לצפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה שובר את כל השיאים. 

אזהרת ספוילר– על מה הפרק החדש של friends 

הספיישל, שיהיה זמין לצפייה בשירות מנויי הפרימיום HBO Max. זה יהיה מפגש לא מתוסרט המציג את כל ששת 'החברים', כאשר גם היוצרים המקוריים של התוכנית מרתה קאופמן ודייויד קריין יהיו מעורבים. בהיותנו ספיישל תיעודי לא נראה את השחקנים מציגים את תפקידם האהוב, אלא משוחחים על סיפורים מאחורי הקלעים. כך נראה לעת עתה! אבל אל תדאגו גולשים יקרים באתר הסדרות הישראלי. "גרהם נורטון" דייוויד שווימר אמר: "כולנו עצמנו, אמנם יש קטע אחד בו אני לא רוצה למסור, אבל כולנו קוראים משהו." בקיצור נמרץ- הרבה הפתעות והרבה עניין. לא חלפה תהילת עולם. 

ומה קרה מאז….צפו בווידאו פרק האיחוד של חברים לצפייה ישירה

  • מת'יו פרי הכי חתיך הכי מגניב וגם הכי אאוט סיידר אפילו בשנת 2021 בטח לעומת גלן רוס. הייתה לו תאונת סקי, כמה משברים אישיים מתוקשרים ובעיקר הוא נשאר הכי הכי. הילד הרע של חברים ממשיך ליצור ולשחק על המסך, לא בהצלחה גדולה ולא שובר קופות אבל עדיין שובר לבבות.
  • ג'ניפר אניסטון – היוונייה של חברים והשחקנית הכי מצליחה מאז תום הסדרה. היא לא מפסיקה לשחק בסרטים שוברי קופות ואפילו מככבת בנטפליקס בסרט מעולה בשם תעלומת רצח עם אדם סנדלר. 
  • דייוויד שווימר– כ30 סרטים שאף אחד מהצופים בישראל לא ממש ראה. משהו באמת זוכר את הסרט האחרון שלו, המכבסה משנת 2019? אם כן הוא יכול להרגיש יחיד סגולה. מצד שני הוא משחק את השמות האלמותית של גלן רוס. 
  • ליסה קודרו– שחקנית ענקית שיכלה להגיע הרבה יותר רחוק אבל בחרה להתעסק בין היתר במחקר בתחום כאבי הראש. הכי משכילה מבין שחקני הסדרה. עשתה קריירה ענקית ונשארה בתודעה בזכות עשרת העונות של החברים. ככה זה שיש חברים טובים. 
  • מאט לה-בלנק– דף חלק פחות או יותר , לא שבר קופות, לא ככב בכרזות אבל שחקן הוליבודי לגיטימי. מצד שני זכה לסדרת ספין אוף למקור. היא נקראה "ג'ואי" שרדה 2 עונות ו24 פרקים ולא נכנסה לפנתיאון של סדרת המקור
  • קורטני בס קוקס- פה ושם הופיע תפקיד כמו בתחנת רכבת נדחת, מי שצפה בו בערב שכח ממנו עם עלות השחר. 


כתבת מגזין בידור אומנות ופנאי פרק האיחוד של חברים לצפייה ישירה עם תרגום מובנה.

אתר הסדרות המרכזי בישראל כתוביות עברית. קבלו את ג'ניפר דיויד והחברים Friends The Reunion באתר