אוצר האי המקולל עונה 9 ערוץ ההיסטוריה הודעה רשמית צפויה בקרוב

 אוצר האי המקולל עונה 9 ערוץ ההיסטוריה הודעה רשמית צפויה בקרוב

לאחר סיום העונה הדרמטית בערוץ ההיסטוריה, הכרה על עונה חדשה, שככל הנראה תעלה בסוף שנת 2021 או בתחילת 2022 היא רק עניין של זמן. אם אתם חלק מעדת המעריצים של הסדרה The Curse of Oak Island Season 9 יש לכם בהחלט למה לחכות היא היא מגיעה לערוץ ההיסטוריה-  אוצר האי המקולל עונה 9!

האחים lagina והצוות לא יאכזבו אותנו

עונה 8 היית הפתעה גמורה. היכולת לצלם עונה מרתקת ולהגיע לתגליות מרתקות על האי היא בעיקר תעודת כבוד להפקת הסדרה. זו עדות לרוח החיה של צוות לחיפוש האוצר. בהנחה שהוא קיים. במוקד העונה הקודמת עמדה הביצה השוממה. הצוות הצליח לאושש את ההנחה שמדובר בקטע שטח מלאכותי שנבנה לצרכים שטרם הובנו.The Curse of Oak Island Season 9.

 אוצר האי המקולל עונה 9 ערוץ ההיסטוריה

אוצר האי המקולל עונה 9 ערוץ ההיסטוריה

 

התגליות הגדולות של עונה 8

  • כביש אבנים מסתורי שקדם לגילוי בור הכסף. הכביש יוצא מהביצה המלאכותית לכיוון גבעת בור הכסף. התגלו לאורכו חלקי מתכת אשר שמשו כפרסות לשוורים. אלו שמשו להובלת משאות כבדים. לכן ההשערה היא שהמפרץ שמש לפריקת סחורות אשר הובלו לצד השני של האי. 
  • בנוסף התגלו על האי חפצי מתכת רבים, קרדומים, מכסים של חביות בדיוק במקום בו נפרקו ספינות שאולי על אחת מהן היה האוצר האגדי.
  • בעונה הזו ככבו 2 ארכאולוגים אשר בצעו את החיפוש לאורך הכביש שהתגלה לגמרי במקרה מתחת כאשר המים של הביצה נשאבו לאוקיינוס 

 

הרמז של גארי דרייטון מגלה האוצרות מספר 1 בסדרה

השחקן גארי דרייטון (כינוי: "Metal Detecting Ninja"), שהוא אחד מחברי הצוות הבכירים בסדרה, בעיקר בעונות האחרונות ואחראי לתגליות מסקרנות רבות, אמר לאחרונה לערוץ ההיסטוריה כי עונה 8 הייתה עונת התגליות הגדולות ביותר אי פעם. הוא הגיב, "זה ייכנס לספרי ההיסטוריה כאחת העונות הפרודוקטיביות ביותר שעברנו האי." הוא הוסיף ואמר "גילינו יותר השנה ממה שיכולנו לחלום למצוא. זו הייתה שנה נהדרת."

בנוסף רמז Gary Drayton גם רמז על האפשרות של עונה 9. "יש אגדות מסוימות על אוצר אי האלונים. אתה שומע על חפצים אגדיים הקשורים לאי ואנחנו היינו החזקנו כמה מהחפצים האגדיים האלה של בידינו השנה. זה מקום מיוחד" הוא סיכם.

צפו בווידאו – לקראת עונה 9 אוצר האי המקולל מגלים זהב ולא רק! ערוץ ההיסטוריה לצפייה ישירה, yes HOT