נועה פילטר חתונה ממבט ראשון מעיין רובין

נועה פילטר חתונה ממבט ראשון מעיין רובין

חתונה ממבט ראשון עונה 4 כבר משודרת בערוץ 12 לייב לצפייה ישירה מאקו ואנחנו לומדים להכיר את אחת המשתתפות המעניינות העונה. הכירות את נועה פילטר חתונה ממבט ראשון מעיין רובין. מדובר באושיית רשת עם עשרות אלפי עוקבים בערוץ היוטיוב שלה ובסדרה היא הכלה של עמרי קראוס רופא השיניים שגם הוא קפץ לחופה.

נועה פילטר חתונה ממבט ראשון מעיין רובין

נועה פילטר חתונה ממבט ראשון מעיין רובין

חתונה ממבט ראשון עונה 4 לצפייה ישירה

העונה החדשה נראית מאתגרת מהקודמות. ההפקה עושה שינוי בבחירת המועמדים להיות בעל ואישה, מבלי שהכירו האחד את השני קודם לכן. פורמט נועז לזמנו ומעודכן להיום. אם פעם היינו יכולים לדמיין זוגות ישראלים שבוחרים לנסות חתונה על בליינד, היום זה נראה לנו נורמלי ותקין. אבל אם נעצור לרגע אחד נוכל אולי להבין שיש ביקוש גדול לאהבה ומשפחה אבל ההיצע או לא משהו. או שהיכולת ליצור חיבור בעידן הבלתי אפשרי קיים במידות נמוכות. 

עוד באתר אטרקציות בתל אביב עד 50% הנחה 

חתונה ראשונה והעיר הגדולה

לראשונה בתוכנית אנו מקבלים דמות מוכרת שהמדיה לא זרה. נועה פילטר חתונה ממבט ראשון מעיין רובין עונה 4 פרקים מלאים לצפייה ישירה הכירו את הזוגות והדמויות שינסו בעונה החדשה למצוא בן זוג ערוץ 12 לייב. לא נשכח להזכיר לגולשים שהיא זכתה בשנת 2016 בטקס נבחרי הילדים כוכב הרשת של השנה. 

אז מה עוד מחכה לנו בעונה 4 חתונה מבט ראשון? הזוג הנוסף שינסה למצוא אהבה הם קארין שניידרמן בת 29 טייסת, מנהלת אופרציה עסקית ששודכה לאיתמר עמי 32 עובד בחברת היי-טק, יחצן. אם שמתם לב אין בחתונמי עובדי כפיים. לפחות עד כה העונה אין לנו את אנשי אמצע הדרך. אין חתן אידיאלי שמחזיק קו פיתות או אינסטלטור, מצד שני גם אין קוסמטיקאית רפואית. כולם מצליחים , זוהרים. 

זוהי הביקורת שלי על חתונה. אין בה ייצוג לעמך. לאנשים הפשוטים. אלו אשר בסופו של דבר חולמים על חתן כלה ומשפחה. 

 

צפו בווידאו של מעיין רובין נועה פילטר שאומרת לכם בואו תראו איך העברתי את ערב הסילבסטר/ נובי גוד / וואט אבר ואולי תלמדו איך (לא) להכין אורביז