שבאבניקים פרק 3 המלא עונה 2 לצפייה ישירה

שבאבניקים פרק 3 המלא עונה 2 לצפייה ישירה

הפרקים החדשים של הסדרה המעולה ב-HOT מוכיחים עד כמה לסדרה יש פוטנציאל ענק לעונות נוספות. בימים אלו עלה לאוויר ביוטיוב שבאבניקים פרק 3 המלא עונה 2 לצפייה ישירה. צפו בווידאו בסוף העמוד 

שבאבניקים פרק 3 המלא עונה 2 לצפייה ישירה

שבאבניקים פרק 3 המלא עונה 2 לצפייה ישירה

תוכן פרק 3 עונה 2 שבאבניקים

דרכי השם הנעלמים: שלומי מסביר למאיר שהסיכוי שלו להתחתן עם רות אבוד, וגדליה עושה טעות איומה בקשר עם דבורה. שניהם מגלים שלקדוש ברוך הוא יש דרכים נסתרות לפתור בעיות.

עוד באתר – מבצעים והנחות שלא תרצו להחמיץ 

על מה הסדרה שבאבניקים לצפייה ישירה בהוט VOD 

״שבאבניקים״ מגוללת את סיפורם של ארבעה תלמידי ישיבה הלומדים בתנאי פנימייה בישיבה חרדית. אחרי שבסוף עונה 1 שבבניקים לצפייה ישירה פרקים מלאים, הם עפו מכל המדרגות, השבאבניקים חוזרים לעונה שכולה מחוץ לכותלי הישיבה. ארבעת השבאבניקים חייבים ישיבה כדי להתחתן אבל אף ישיבה לא מוכנה לקבל אותם.

ואז מגיעה העונה השנייה

אז עושים במקרה כזה? הם מוצאים פרצה בחוק שמאפשרת להם להקים ישיבה פיקטיבית שבה הם יהיו מוגנים מכל צו גיוס, וחיים את החיים כפי שהם רוצים לחיות אותם. את הישיבה הם מקימים בתוך הדירה של סבתא של דב, בלב הרחוב החילוני האחרון שנשאר בירושלים, מה שמעורר עליהם את השכנים שרוצים לשמור על רוח השכונה ולא מוכנים שהחבורה הזאת תשתלט להם על החלקה הקטנה.

שחקנים נוספים בסדרה: דב נבון, גולן אזולאי, דניאל מורשת, שולי רנד, אוראל צברי, אורטל בן דיין הם רק חלק מהקאסט המכובד.

סדרות מומלצות בהוט צפייה ישירה תרגום עברית מובנה 

  • מחוברים עונה 9 הטובה ביותר עד כה עם לוסי אהריש ומיכל אנסקי בעונה בלתי נשכחת שכולה מתנה לצופים
  • סיפורה של שפחה עונה 4 פרקים מלאים- מי שלא ממתין לעונה 5 שיקום ויגיד. מדינת גלעד מתייצבת חסרת אונים מול אישה אחת עם חזון גדול מהחיים
  • אזהרת מסע עם עמוס תמם- סדרת מתח מעולה לצפייה ישירה. מסע הצלה כנגד כל הסיכויים עם סוף מפתיע במיוחד. מזרח תיכון ישן חדש במיטבו. 

צפו בווידאו שבאבניקים – פרק 3 המלא! מקור יוטיוב ערוץ הוט