תערוכת אוטומוטור 2021 תאריכים ותכנית התערוכה

לתערוכת אוטומוטור 2022

תערוכת אוטומוטור 2021 תאריכים ותכנית התערוכה

התערוכה המוטורית של ישראל תתקיים ב-19 עד 23 באוגוסט באקספו גני התערוכה ת"א ובמרכזה תערוכת רכב יוקרתית, מופעי אקסטרים מוטוריים ואולם ענק מיוחד שיציג בתפאורה הוליוודית את המסע בזמן המוטורי מאז שנת 1900 ועד למכונית העתיד החשמלית המתקפלת. כל הפרטים אודות תערוכת אוטומוטור 2021 תאריכים ותכנית התערוכה.

תערוכת אוטומוטור 2021 תאריכים מקור סקופר

תערוכת אוטומוטור 2021 תאריכים מקור סקופר

מתי נערכת תערוכת אוטומוטור 2021

האירוע המוטורי של ישראל, אוטומוטור, יחגוג 33 שנים להיווסדו, ב-19 עד 23 באוגוסט למשך ארבעה ימים בגני התערוכה אקספו תל אביב. אוטומוטור, לא התקיים בשנה שעברה בשל מגפת הקורונה, עכשיו הוא חוזר ועל פי המתוכנן נראה שהיה שווה לחכות. חשוב לציין שביום שישי ה 20.8.2021 התערוכה סגורה.

כרטיסים לתערוכה מבצעים והנחות 

כרטיסים במגוון אפשרויות (יחיד ואו משפחתי) ניתן לרכוש במכירה מוקדמת באתר איוונטים www.eventim.co.il או בטלפון 9066* הכניסה עד גיל 5 – בחינם. כמו כן ניתן לרכוש כרטיסים מראש באמצעות וועדי עובדים ומועדוני לקוחות. בימי התערוכה ניתן לרכוש כרטיסים גם בקופות אקספו גני התערוכה.

מה בתערוכה השנה? 

מארגני אוטומוטור 2021 שתתפרש השנה על כ 20,000 מ"ר של אולמות ממוזגים ושטחי דשא מבטיחים יותר אטרקציות מוטוריות, עם יותר מופעי אקסטרים שטח שיוצגו בארנה שמוקמת במיוחד לאירוע בשטח של שלושה דונמים.

  • במשך כל יום, יהיו לפחות חמישה מופעי אקסטרים שונים בהם ייקחו חלק גם אולג וסילקוב אלוף ישראל בדריפטים, אריאל דדיה אלוף ישראל מוטוקרוס, מי שמחזיק בשיא של קפיצה למרחק עם אופנועי מוטוקרוס.
  • פעלולני סרטים יבצעו קפיצות בגובה 10 מ' וירידה באומגה לתוך רכב נוסע, מופע פעלולים בשילוב נהיגה, מסלולי 4X4 למפלצות שטח, מופע אופנועי כביש פריסטייל וכן מופעי דריפטינג מרהיבים (לא לדאוג הכנו מלאי עצום של צמיגים).
  • מותגי העל הנחשקים, הנדירים והיוקרתיים בעולם במגוון אולמות ענק ממוזגים, ממכוניות בשווי של מיליוני ש"ח, מכוניות יוקרה למכירה, דרך תצוגת מסע בזמן מרהיבה של אופנועי הארלי דוידסון,

רכב דו גלגלי ומסע בזמן 

לצד המסע בזמן בעולם המכוניות, יוכלו המבקרים ליהנות גם מתערוכה מיוחדת של מסע בזמן של כלי הרכב הדו גלגלי. מגוון רחב של אופנועי הארלי דיווידסון וחשיפה ראשונה של אופנועי טריומף בישראל. לצד הדגמים העתיקים והמיוחדים יוצגו בתערוכה לראשונה אופנועי וקטנועי TARO ואופנועי ARIC שמשווקים לאחרונה בארץ.

האתר הרשמי של התערוכה: אוטומוטור 2021