גבי פטיטו נעדרת אינסטרגם: עדכון מיידי מזירת המרדף אחרי בן הזוג שלה

גבי פטיטו נעדרת אינסטרגם: עדכון מיידי מזירת המרדף אחרי בן הזוג שלה

Brian Laundrie נמצא על ידי המשטרה …..אך לא נעצר. האירוע שבו יש למשטרה חשוד מרכזי בפרשה שמסעירה את אמריקה אך הוא לא נעצר היא נדירה ומקוממת. בהנחה שהחשוד גם אשם. כל הפרטים אודות פרשת גבי פטיטו נעדרת אינסטרגם: עדכון מיידי מזירת המרדף אחרי בן הזוג שלה.

גבי פטיטו נעדרת אינסטרגם

גבי פטיטו נעדרת אינסטרגם

הכירו אותם גבי פטיטו ובראין לודרי 

כך קרה מצב ש Brian Laundrie בן הזוג של Gabby Petito לא רק שלא נעצר, אלא תחת עינה הפקוחה המשטרה הצליח להתחמק, מבלי שיהיה במעקב.

אומנם בשעות אלו FBI, police swarm Brian Laundrie's family home to execute search warrant related to Gabbyץ אבל זה דומה לבניית חומה לאחר שהסוסים כבר ברחו מהאורווה.

עוד באתר – אאיך לזהות מתחזים? 

כיצד הטכנולוגיה הפכה למכשול במרדף אחרי Brian Laundrie

כמעט כמו סצנה מתוך better call saul. לא הטכנולוגיה היא שתביא למעצרו של הנמלט. אני בכוונה קורא לו נמלט ולא חשוד או נאשם. הוא כרגע קצה החוט היחיד. כל היתר יתברר בחריקת המשטרה.

אבל הטכנולוגיה ומעקבי הסלולר לא הם שיביאו לתפיסתו של בן הזוג של Gabby Petito. נכון לעכשיו היא המכשול. מכיוון שהנמלט חי את הרשתות החברתיות ומודע ליכולת לאתר אותו באמצעות הטלפון הסלולרי, כל טלפון בו ישתמש.

איפה מצאו את החבר של גבי פטיטו?

בהנחה שהוא נמלט אי שם בפארק הלאומי, Brian Laundrie יודע שכל פיפס סלולרי מנוטר כעת. כל טלפון, כל קו. לכן, לדעתי, הוא לא יבצע שימוש באף מכשיר דיגיטלי. לא ייחשף למצלמות ראיית לילה הפועלות על בסיס חוף הגוף, ואם יצא מהמחבוא שלו, זה רק בגלל שיישאר ללא אוכל.

חדשות ודיווחים חיים. דיווחים ראשונים מכל זירות האירוע של המרדף אחרי בן זוגה של Gabby Petito. בניגוד למקרים בהם מדינת ישראל מנהלת מרדפים אחרי חשודים. מרדף לסלולר יש תפקיד מרכזי, דווקא באירוע הזה זה שונה. החשוד העיקרי אמור להבין שהמפתח לחופש הוא אנאלוגי ולא דיגילטי

צפו בפרופיל של גבי פטיטו באינסטרגם